PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Vytisknout

Na co se nejvíc ptáte - odpovědi

Napsal Sindy dne .

Zajímá mě EFT i výcvik, ale nechci být terapeut...

Nevadí, mnoho lidí využívá výcviku jen pro svou osobní potřebu. Během výcviku mnohé nejen pochopíte, ale hlavně změníte. Možná to bude i pro vás nejlepší investice vašeho života. Podívejte se co napsali naši absolventi :) Pokud se chcete kvalitně naučit metodu EFT pro své použití, doporučujeme náš online trénink www.eftonline.cz 

Pokud chcete výcvik pro svou potřebu, nemusíte samozřejmě skládat test a nezískáte certifikát.

Do kdy musí být výcvik uhrazen?

Při platbě je uvedeno, že splatnost je 3 dny od odeslání přihlášky a tak aby bylo na našem účtě min. 3 dny před zahájením kurzu. Pokud platíte na posl. chvíli, informujte nás o tom a řiďte se následující bodem prosím:

Dozvěděl/a jsem se o kurzu na poslední chvíli, co mám udělat?

Nevadí, ZAVOLEJTE NÁM a osobně se domluvíme co dál. 

Je možné platit na splátky?

Ne. 

Je možné platit v Eurech?

Ne, není možné platit v Eurech. Je nutné platbu převést na české koruny a zaslat přesnou částku. Veškeré poplatky jsou na váš účet. 

Do kdy kurz mohu zrušit bez placení storno poplatků?

Důkladně si prostudujte STORNO podmínky:

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši.

Můžete rovněž navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.  

Může mi výcvik uhradit úřad práce?

Nemůže. Několik let jsme meli kurz akreditovaný MŠMT právě z důvodu možnosti úhrady úřadem práce. Za posledních několik let ovšem úřad práce nikomu výcvik neproplati, proto jsme od složité byrokracie ustoupili a akreditaci neobnovovali. EFT konzultace spadají do volné živnosti, tedy k získání živnostenského listu není potřeba rekvalifikační kurz (akreditace). Další problém akreditace je, že v podstatě napomáhá produkci nekvalitních terapeutů o což samozřejmě nemáme zájem...těch už tu máme dost :( 

Co se stane, pokud některý víkend nebudu moci?

K získání certifikátu je nutná účast na všech setkáních. Termíny jsou známé velmi dlouho dopředu, proto doporučujeme si vše zařídit tak, abyste nechyběli.

VŽDY SE MUSÍTE ZÚČASTNIT PRVNÍHO SETKÁNÍ, to jsou základy na které se potom navazuje. 

Pokud se nemůžete zúčastnit některého setkání,můžete si ho za administrativní poplatek 500 Kč nahradit s následujícím během.

V takovém případě je vaší  povinností zjistit si z našich webových stránek, kdy přesně se bude probírat látka, kterou potřebujete doplnit. Pokud na našich www tuto inforamaci nenaleznete, můžete se na nás obrátit emailem - uveďte prosím přesně jaká látka vám chybí. 

Test budete skládat až po ukončení celého studia (po absolvování všech setkání) poté také můžete získat certifikát.

Na konci je zkouška?

Ano,k úspěšnému zakončení celého kurzu a získání certifikátu, je nutná účast na všech setkáních kurzu, zvládnutí všech technik, složení testu a obhájení vlastního případu. 

Co když člověk neuspěje?

Čeká vás reparát! V případě, že neuspějete, zopakujete si s jinou skupinou látku, kterou nemáte zvládnutou. V tom případě si budete musete zopakovat potřebnou část výcviku nebo celý výcvik a prokázat praktickou znalost všech technik a vedení terapie.