TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK

BUT infoSTUD

 PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY  

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

BUT infoSTUD

Vytisknout

Na co se nejvíc ptáte - odpovědi

Napsal Sindy dne .

Kde výcvik pořádáte?

V Praze a v Hradci Králové. Místo pořádání je uvedeno vždy u každého běhu. 

Zajímá mě EFT i výcvik, ale nechci být terapeut...

Nevadí, mnoho lidí využívá výcviku jen pro svou osobní potřebu. Během výcviku mnohé nejen pochopíte, ale hlavně změníte. Možná to bude i pro vás nejlepší investice vašeho života. Podívejte se co napsali naši absolventi http://eft.cz/index.php/eobchod/reference-na-kurzy :) Pokud se chcete kvalitně naučit metodu EFT pro své použití, doporučujeme náš online trénink www.eftonline.cz 

Do kdy musí být výcvik uhrazen?

Kurzovné je splatné tak, aby bylo na našem účtu nejpozději 14 dnů před zahájením kurzu. Pokud platíte na posl. chvíli, informujte nás o tom a řiďte se následující bodem prosím:

Dozvěděl/a jsem se o kurzu na poslední chvíli, co mám udělat?

Nevadí, ZAVOLEJTE NÁM a osobně se domluvíme co dál. 

Je možné platit na splátky?

Ne. 

Je možné platit v Eurech?

Ne, není možné platit v Eurech. Je nutné platbu převézt na české koruny a zaslat přesnou částku. Veškeré poplatky jsou na váš účet. 

Do kdy kurz mohu zrušit bez placení storno poplatků?

Důkladně si prostudujte STORNO podmínky:

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši.

Můžete rovněž navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.  

Může mi výcvik uhradit úřad práce?

Momentálně ne. Budeme žádat o prodlouženín akreditace, až to opět bude možné, dozvíte se to v informacích o výcviku.

Co musím udělat, aby mi ÚP výcvik uhradil?

K získání reklvalifikace potřebujete MATURITNÍ VYSVĚDČENÍ! Pokud ho nemáte, můžete výcvik absolvovat, ale nemáte nárok na rekvalifikaci. Získáte náš certifikát.

Pokud chcete aby vám výcvik uhradil úřad práce (dále jen ÚP)  postupujte následovně:

  1. informujte se na příslušném ÚP o možnostech
  2. pokud  vám ÚP přislíbí možnost úhrady, dá vám i potřebné informace a dokumenty k vyplnění
  3. tyto dokumenty nám zašlete emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uveďte vaši doručovací poštovní adresu, na kterou vám zašleme vyplněné originály pro ÚP
  4. jakmile od nás obdržíte vyplněné formuláře pro ÚP odneste je tam a vyčkejte výsledků jednání ÚP o schávlení vaší rekvalifikace
  5. pokud vám ÚP úhradu schválí je NUTNÉ ABY NÁM ÚŘAD ZASLAL POTVRZENÍ, ŽE ZA VÁS VÝCVIK UHRADÍ A TO NEJPOZDĚJI TÝDEN PŘED ZAČÁTKEM VÝCVIKU - PROSÍM INFORMUJTE VÁŠ ÚŘAD O TÉTO SKUTEČNOSTI. Naše doručovací adresa je: KMOCHOVA 55, KOLÍN 5, 28002 - ZÁSILKU NECHTE ODESLAT OBYČEJNOU POŠTOU (NE DOPORUČENĚ)!
  6. V jiném případě MUSÍTE TOTO POTVRZENÍ PŘINÉST NA PRVNÍ SETKÁNÍ VÝCVIKU (SPOLU S KOPIÍ VAŠEHO MATURITNÍHO VYSVĚDČENÍ) 
  7. Jakmile máte jistotu, že vám ÚP výcvik uhradí (nebo pokud si ho uhradíte z vlastních zdrojů), VYPLŇTE ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU:

PŘIHLÁŠKA TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

K VYŘÍZENÍ VŠECH NÁLEŽITOSTÍ JE POTŘEBA ZHRUBA JEDEN MĚSÍC!!!

 

Hlásím se na výcvik Terapeut energetické psychologie, ale akreditace je "Kouč", je to správně? 

Ano, je to správně. Název výcviku Terapeut energetické psychologie používáme pouze pro interní potřeby. Nicméně oficiální název pracovní pozice je "Kouč". 

Je možné, že mi úřad práce moji žádost neschválí?

Ano, je to možné. Záleží na tom kterém úřadu. Ale zpravidla to všechny úřady schvalují bez problémů. 

Co se stane, pokud některý víkend nebudu moci?

K získání certifikátu ev. rekvalifikace je nutná účast na všech setkáních. Termíny jsou známé velmi dlouho dopředu, proto doporučujeme si vše zařídit tak abyste nechyběli. Pokud za vás kurz hradí úřad práce, musíte být přítomni na všech kurzech, jinak jste povinni si kurz uhradit sami.

VŽDY SE MUSÍTE ZÚČASTNIT PRVNÍHO SETKÁNÍ, to jsou základy na které se potom navazuje. 

Pokud se nemůžete zúčastnit některého setkání,můžete si ho za administrativní poplatek 500 Kč nahradit s následujícím během.

V takovém případě je vaší  povinností zjistit si z našich webových stránek, kdy přesně se bude probírat látka, kterou potřebujete doplnit. Pokud na našich www tuto inforamaci nenaleznete, můžete se na nás obrátit emailem - uveďte prosím přesně jaká látka vám chybí. 

Test budete skládat až po ukončení celého studia (po absolvování všech setkání) poté také můžete získat certifikát ev. osvědčení o rekvalifikaci. 

Na konci je zkouška?

Ano,k úspěšnému zakončení celého kurzu a získání certifikátu a osvědčení o rekvalifikaci, je nutná účast na všech setkáních kurzu, zvládnutí všech technik, složení testu a obhájení vlastního případu. 

Co když člověk neuspěje?

Čeká vás reparát! V případě, že neuspějete, zopakujete si s jinou skupinou látku, kterou nemáte zvládnutou. V tom případě si budete musete zopakovat potřebnou část výcviku nebo celý výcvik a udělat test znovu.