PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Reference

Vytisknout

Dáša

Napsal Sindy dne .

O metodě EFT

Metoda je fantastická...mě se líbí, že je to všechno reálný, obyčejný a normální, použitelný kýmkoli a kdekoli. Pak je vidět, že už to záleží jen na těch, kteří změnu chtějí...tedy jestli jí opravdu chtějí. Nejhorší jsou pochybnosti a blbý pocity z těch změn a ty se dají odstraňovat...úžasný nástroj...pak už se jde jen dál...

Vytisknout

Ing.Markéta Jandová

Napsal Sindy dne .

jandovaAhoj Sindy.
Chci tě tak před víkendem pozdravit a poděkovat ti, že se o to EFT dělíš a že to předáváš tak spontáně a že jsi taková svá. Změnilo mi to náhled na věci a jsem teď spokojena jak snad nikdy v zivote. Nicmene me jeste ceka dlouha cesta, ale uz jsem alespon prestala pachat dobro.
Proste merci, za to ze jsi :]
Pa pa a hezky vikend
Markéta Jandová

Vytisknout

Ing. Radomíra Vargová

Napsal Sindy dne .

Všechny online programy 

www.energetickydetox.cz, www.zdravesebevedomi.cz, www.fabrikanapenize.cz a www.eftonline.cz 

EFT refernce na kurzySindy,
nedá mi to, abych ti nesdělila dojmy z online programů. Je to super, jsem nadšená. Ty jsi prostě skvělá ženská a já jsem šťastná, že jsem o Tebe "zakopla". Fakt, čiší z toho taková přirozenost, jsi to prostě Ty, na nic si nehraješ. Je to příjemné. Díky moooc za tolik inspirace.

Měj se hezky. Radka

Vytisknout

Veronika Tischlerová

Napsal Sindy dne .

Terapeut energetické psychologie, akreditace MŠMT

Absolvovala jsem 29.běh terapeut energetické psychologie. Za sebe mohu říct, že tento kurz a technika EFT je něco úžasného a překvapivého.

Do té doby, než jsem pod Sindy vedením dokončila výcvik jsem si doma, tak občasně ťukala.

Po té co jsme postupně procházeli všemi fázemi učení jsem se nestačila divit, jak mohou být naše strachy, obavy pěkně skryté ať už to při kurzu zjišťujete u sebe, nebo u kolegů s kterými trénujete praxi. Pomocí určitých návodů a technik se vše pěkně odkrývalo a mě osobně pomohlo některé věci vyřešit hned na výcviku.

Práce je a bude, ale díky EFT a Sindy máme možnost se učit a pracovat na sobě.

Ještě jednou moc děkuji a tento výcvik určitě doporučuji!!!

S pozdravem Verča ☺

Vytisknout

Strach z výšek

Napsal Sindy dne .

Dobrý den Sindy. 

V listopadu 2013 jsem navštívila Vaši přednášku v Rytířském sále ve Strakonicích. Vystoupila jsem z publika a nechala jsem Vás přímo na sobě provést EFT terapii, kdy jsem se chtěla zbavit strachu z výšek. 

Vy jste mne tohoto strachu opravdu zbavila. Několikrát od té doby jsem se mohla kochat pohledem na okolní krajinu, když jsem se odvážila až na vrchol vyhlídkových věží. 

Mrzí mne, že jsem nemohla být přítomna Vaší lednové návštěvy ve Strakonicích, byla jsem na dovolené v Alpách. Zde jsem opět bez problému zvládala lanovku až na nejvyšší vrcholky. 

Jsem nadšená, velice Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci. 

S pozdravem Klára Holubová

26let, Strakonice

Vytisknout

Mgr. Jitka Kyptová

Napsal Sindy dne .

kyptovaTerapeut energetické psychologie, akreditace MŠMT

"Myslím, že aby byl člověk dobrý terapeut nesmí se bát se podívat na své nejhlubší bolesti a mít odvahu s nimi pohnout. Děkuji za to , že během výcviku jsme k tomu měla příležitost. A co víc, podařilo se mi za pomocí EFT do těch temných míst vnést světlo. Sindyno provázení je vedeno s lehkostí a s respektem rytmu každého jednotlivce. Výcvik mi dal několinásobně víc než jsem očekávala a děkuji za něj." 

Mgr. Jitka Kyptová

Vytisknout

Andrea Máčalíková

Napsal Sindy dne .

Tento výcvik bych rozhodně doporučila každému, kdo chce na sobě pracovat. Kdo chce svůj život zlepšit. Je vhodný pro každého, kdo chce být ve svém životě spokojený a šťastný. Díky tomuto kurzu jsem pochopila, že je vše o mně. Nikdo za mé problémy nemůže, nikdo mi nepomůže - jen já sama - a ktomu mám tento úžasný nástroj - EFT. Výcvik je skvělá investice pro každého, kdo chce vylézt ze své negativní ulity. V porovnání s jinými tréninky je tento výcvik velmi efektivní. Proč se trápit? Vždyť je tu EFT.
Andrea Máčalíková
Vytisknout

Petra Němečková

Napsal Sindy dne .

petranemeckovaVýcvik doporučuji každému, kdo má zájem prcovat na sobě a pomáhat v tom druhým. Změnila jsem pohled na život a můj život je teď jednodušší. Výcvik je skvělou investicí pro každého, kdo chce být zodpovědný sám za sebe. V porovnání s ostatními tréninky byl tento praktický a účelný.
Petra Němečková
Vytisknout

Jitka Karetová

Napsal Sindy dne .

 
Díky tomuto výcviku je můj život bohatší, zjistila jsem, že život se dá žít pohodlněji a v klidu, že bolístky světa mají lék, a to EFT. Děkuji za tento výcvik a věřím, že se nevidíme naposledy.
Jitka Karetová
Vytisknout

Veronika Kavalíková

Napsal Sindy dne .

Kavalíková Veronika
Tento výcvik bych doporučila každému, kdo se chce vydat cestou terapeuta a efektivně pomáhat druhým lidem, nebo i každému, kdo si přeje uspořádat vlastní život. Díky výcviku jsem změnila způsob myšlení a jsem z toho nadšená. Můj život je bohatší o nové přátelé a skvělé terapeutické metody, které hojně využívám. Výcvik je skvělá investice pro každého, kdo chce k lepšímu změnit svůj život. V porovnání s jinými tréninky je tento výcvik delší, hlubší a naučíte se mnohem více.
Veronika Kavalíková
Vytisknout

Lenka Štěpánková

Napsal Sindy dne .

LenkaAhoj Sindy, právě jsem po ukončení kurzu a chtěla bych poděkovat Tobě i Hance Kolářové za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup. V době, kdy jsem se rozhodovala jít, nebo nejít na kurz, jsem EFT praktikovala na sobě, své rodině a na svých známých. To, co rozhodlo, bylo, že získám další nové informace a byla jsem naprosto jasně přesvědčena, že mám v sobě už vše vyřešené. Na kurzu se ukázalo, jak moc jsem se mýlila a kolik důležitých informací jsem neměla. Kdyby na tomto kurzu nebylo nic - (a jako, že bylo spousta nápadů, metod, triků, skvělých rad a dalších postupů atd.) budu stále vděčná, že se Vám oběma podařilo ve mě otevřít dva největší balvany, které si táhnu několik drsných let. Děkuji Vám za to!!! Doporučuji všem a hlavně těm, kteří jsou přesvědčeni, jako jsem byla já, že už nemusí v sobě nic řešit. Přeji Vám oběma - mějste se, jak samy chcete a ještě mnohem lépe.
Lenka Štěpánková
 
Vytisknout

Hana Jiráčková

Napsal Sindy dne .

hankajjSindy, absolvovala jsem 23. běh kurzu EFT a jsem naprosto nadšená a ještě stále plná dojmů. Svým profesionálním a současně i lidským přístupem jsi mě naučila dívat se na život tak trochu jinýma očima. Každý víkend strávený na kurzu jsem si opravdu užívala. Naučila jsem se tolik nového, o čem jsem neměla ani ponětí, že je vůbec možné. Máš můj velký obdiv a ještě jednou Ti za všechno nesmírně děkuji.
Hanka Jiráčková
Vytisknout

Marek Šonka

Napsal Sindy dne .

Psychologie úspěchu a prosperity, akreditace MŠMT
Marek Šonka2Připadám si jako malé dítě, kterému ve škole právě řekli, že vše kolem nás funguje jaksi jinak. To dítě uvnitř mě má moudré oči a krásný pocit, že se nahlas řekla pravda, o které to dítě vždycky vědělo. Odchází ze třídy s jasným pocitem, že mu nikdo nikdy nedal do života víc!
Marek Šonka
Vytisknout

Hana Rákosníková

Napsal Sindy dne .

Hana Rákosníková1V momentě, kdy se člověk rozhodne pro zásadní změny ve svém životě, nebo je k nim okolnostmi dotlačen, zjistí, že rodičovské a "dobře" míněné výroky na jeho adresu ho uzavřely do "mentální klece". Kurz EFT u Sindy dá každému do ruky klíč k odemčení klece a odvahu k jejímu opuštění. Bála jsem se mezi lidi, a teď hraju na festivalech lidem na tibetskou mísu, bála jsem se udělat něco, co by rodina neschvalovala, našla jsem sílu od nich odejít....Když jedeš na koni, který chce jít pořád jinam než ty, prostě přesedni na jiného...Je váš život jiný, než jaký si přejete? Zjistěte u Sindy, jak přesednout... Přeji mnoho hezkých osvobozujících zážitků s EFT.
Hana Rákosníková
Vytisknout

Mgr. Jitka Havlíčková

Napsal Sindy dne .

jitkaSindy a Hani, ráda bych poděkovala za úžasný čas strávený na kurzu, který byl pro mě velkým přínosem. Kromě výstupu, certifikátu terapeuta, jste mi poskytly spoustu podnětů k hledání v sobě samé. Naučila jsem se, jak mohu pracovat s ostatními, ale i sama se sebou, jednak na odstraňování již nefungujících programů,ale i jak se zase vrátit k dětské radosti a hravosti ze žití. Kurz bych doporučila každému, nejen těm, kteří chtějí pracovat s  ostatními, ale i těm, kteří chtějí pracovat na sobě. 
Vytisknout

Zora Matoušková

Napsal Sindy dne .

zora matouškováPůl roku výcviku se Sindy a Hankou změnil můj pohled na smysl a vnímání zákonitostí života. Životní zkoušky díky naučeným metodám zvládám mnohem lépe a celkově se zlepšil i můj zdravotní stav. Nejvíce mě těší, když vidím, jak má terapie pomohla mým klientům a například místo hromádky neštěstí se mi vrátí rozzářené sluníčko.
Vytisknout

Dáša Malůšová

Napsal Sindy dne .

Dáša MalůšováVýcvik "Terapeut energetické psychologie" byl pro mě zlomový. Na prvním semináři jsem zažila velkou úlevu, když jsem se zbavila strachu z autorit, který jsem v sobě měla už od mateřské školky. To byl první zlom, po kterém jsem se cítila svobodnější. Další obrovský zlom jsem prožila na posledním semináři, kde jsem pochopila, jak jsem všechno v životě dělala pro svého otce. Toužila jsem po tom, aby mě měl rád a čekala, že mě nějakým způsobem ocení. Byla jsem na něm totálně závislá. Žila jsem v neustálém strachu, že jednou odejde a já se ocenění nikdy nedočkám. Neměla jsem skoro žádné sebevědomí. Zažila jsem velkou úlevu, bez tohoto uvědomění bych se vůbec nedokázala pohnout někam dál. Po těchto zážitcích se můj život mění. Začínám postupně rozjíždět svoji praxi terapeuta. Po vlastním zážitku úlevy při práci s EFT mě baví pracovat s touto metodou a objevovat další možnosti, jak řešit nemalé množství životních problémů s klienty.
Dáša Malůšová

 

Vytisknout

Míra Petrášková

Napsal Sindy dne .

Psychologie úspěchu a prosperity, akreditace MŠMT

Petrášková MíraBylo to fantastické. Studium "Terapeuta energetické psychlogie" mě uzdravil a nasměroval. Po dvou letech jsem se vrátila, abych si své vzdělání doplnila. Výcvik "Psychologie úspěchu a prosperity" předčil a naplnil všechna očekávání. Změnil můj přístup k financím, otevřel mi oči v oblasti komunikace. Díky praxi, kterou jsme během výcviku trénovali na sobě i okolí jsem si všechno vyzkoušela a natrénovala a znovu se přesvědčila, jak důležitá je jednoduchost a funkčnost. V té jsou Sindy a Hanka opravdové expertky a za to jim děkuji úplně nejvíc. To, co líčí, zároveň žijí a to je pro mě nejlepší reference.

Míra Petrášková

Vytisknout

Alena Navrátilová

Napsal Sindy dne .

Psychologie úspěchu a prosperity, akreditace MŠMT
Navrátilová AlenaMoc děkuji, výrazně jste mi zkvalitnily můj život. Najednou vím, že mohu, narostly mi křídla a vrátila jsem se do doby, kdy jsem věřila, že vše je možné. První půlka mého života byla o tom zpracovat, co mě potkalo (smrt dítěte, rozvod, smrt přítele, přišla jsem o statisíce, dcera na drogách,....) a druhá půlka bude o tom, že již nemusím nic překonávat a mohu tvořit život podle svých snů - vím, že mohu a dokážu a to vše díky vám, nejsou to jen techniky, které učíte, ale to, KDO JSTE VY. To co dáváte ze sebe. Díky, že vás mám v životě. Budu tu do sta a vytvořím si nový život díky vám. Díky vnesly jste novou kvalitu do mého života.

Alena Navrátilová

Vytisknout

Hana Jurásková

Napsal Sindy dne .

Psychologie úspěchu a prosperity, akreditace MŠMT
Hana JuráskováDíky za znovubojevení hravosti v přístupu k penězům. Bavil mě osobitý přístup, praktické rady, úžasné nápady, dobré techniky, které jsem si mohla hned vyzkoušet. Načerpala jsem VELKOU INSPIRACI a těším se na práci KOUČE. Bavilo mě to!!! Doporučila bych POSLAT HANKU SE SINDY DO VŠECH ŠKOL, ABY TENTO PŘÍSTUP K FINANCÍM VLEZL POD KŮŽI DĚTEM a potom bychom BYLI ZLATÝM SRDCEM EVROPY. Děkuji Vám oběma.

Hanka Jurásková

Vytisknout

Martina Křížková

Napsal Sindy dne .

Psychologie úspěchu a prosperity, akreditace MŠMT
Křížková MartinaTento výcvik bych doporučila všem, kteří v životě hledají posun, motivaci, mají pocit, že stagnují a nemohou se hnout z místa. Tento kurz mě posunul dopředu, jsem pocitově mnohem bohatší o hodně upřímných a lidských potřebách v životě. Vím, co chci a kam mířím. Co je boží: Holky jsou skvělý a každá je úplně jiná. Sindy i Hanka vše naprosto jednoduše vysvětlily. Naprosto teď vím, co jsem nemohla strašně dlouho najít. Hledala jsem třešinku na dortu a teď ji mám. Díky Sindy a Haničce. Díky holkám znám svůj smysl života, svoje hodnoty, umím pojmenovat svoje silné i slabé stránky. Vím, jak si udělat pořádek ve financích a v životě. Opravdu stojí za to sem přijít a investovat. Jinde byste zaplatili mnohem, mnohem víc. Stojí to za to! Holky, děkuji moc!
Martina Křížková
Vytisknout

Štěpánka Víšková

Napsal Sindy dne .

Psychologie úspěchu a prosperity, akreditace MŠMT
Víšková ŠtěpánkaV porovnání s jinými tréninky je tento velmi inspirativní, motivující! Vřele doporučuji. Hodně mě to posunulo dopředu, uvědomila jsem si o to víc, jak se dá žít, pracovat, radovat se jednodušeji a lépe. Co je opravdu důležité a bez čeho "nezbytného" se dá úplně bezpečně fungovat. Přístup lektorů je fantastický, osobní, srozumitelný, výklad v běžném životě okamžitě aplikovatelný. Tento výcvik mi dal více než jsem čekala, mnoho inspirace a cenných rad k nezaplacení, které budu v budoucnu s vděčností používat. Děkuji.
Štěpánka Víšková
Vytisknout

Veronika Kubíková

Napsal Sindy dne .

veronika kubíková nDoporučila bych tento výcvik každému, kdo si chce srovnat svoje myšlenky a cíle. Naučila jsem se spoustu nových věcí, které mi změnily život. Díky tomuto kurzu jsem si rozšířila obzor a mohu teď dělat kvalitnější terapie, protože nyní umím spoustu nových koučovacích otázek. Tento výcvik mi ale pomohl hodně v osobním životě. Díky tomu jsem si vyjasnila spoustu věcí: základy podnikání, bloky v úspěchu, finanční gramotnost, time managment a mnoho dalšího. Nejvíc mi pomohla technika myšlenkové mapy a vibrační přímka. Můj živost se díky tomouto výcviku dost proměnil k lepšímu a určitě každému doporučuji.
                                      Veronika Kubíková
Vytisknout

Petr Stojka

Napsal Sindy dne .

Psychologie úspěchu a prosperity, akreditace MŠMT
petr stojka nCelý kurz mi díky upřímnému, realistickému pohledu a výkladu dal možnost a nástroje a techniky, jak se posunout obrovským krokem dopředu. Dopředu znamená pochopit o čem ten náš život vlastně je. Pochopil jsem, jak je život vlastně jednoduchý. Tento kurz se vlastně ani nedá zaplatit, protože je k nezaplacení. Upřímné díky Hance a Sindy. Jste. Díky za to, že jste. Tím, že jsem pochopil život, mohu kongruentně naslouchat a pomáhat druhým lidem. 

                      Petr Stojka

Vytisknout

Pavlína Zíková

Napsal Sindy dne .

Psychologie úspěchu a prosperity, akreditace MŠMT

pavlína zíková nDěkuji za výcvik. Díky výcviku jsem pochopila, že je nutné začít u sebe. Pracovat na sobě. Výcvik a hlavně Vy 2 jste mi velmi pozitivně ovlivnily život. Mám pocit, že jsem jiný člově, pozoruje to i okolí a mně to dělá radost. Hlavně jsem se nějak uvnitř uvolnila a cítím se báješně. Teď mě štve, že se mi nepodařilo zauzlit vidličku. Ještě mi musí něco "málo" docvaknout. Chce se mi skákat, smát se. Pocit správně vynaložených peněz. Díky, díky. K stresu zády, k pohodě čelem.

                                      Pavlína Zíková

Vytisknout

Edita Ondarza

Napsal Sindy dne .

Psychologie úspěchu a prosperity, akreditace MŠMT
edita ondarza nVšichni v této republice by ho měli absolvovat, protože by se hodně ušetřilo a vše by fungovalo efektivněji. Ujistila jsem se , že moje myšlení, nastavená a životní filozofie je v pořádku a vůbec nejsem divná a mám z toho radost. Díky kurzu umím lépe srovnat určité parametry a vidět kolem sebe to s čím můžu lépe pracovat a ovlivnit sama. Investice k nezaplacení, na všechno ostatní jsou tu plastové smrti a i kdyby mi to nic nevydělalo, tak pocit svobody je úplně všechno.....a ten mám. Je naprosto srozumitelný, jednoduše podaný a pochopitelný všem a v tom je síla a veliká deviza.

Edita Ondarza

Vytisknout

Libuše Friedrichová

Napsal Sindy dne .

Psychologie úspěchu a prosperity, akreditace MŠMT
libuše friedrichováAhoj Sindy a Hanko, poslední dobou se mě pár lidí zeptalo, proč pořád jezdím do toho Kolína. Odpovídám: "Protože mě to baví!" Baví mě Sindy a Hanka, jak nám naprosto přirozeně a lidsky dávají každá kus sebe. Je pro mě důležité si ujasnit - tohle už nějak podobně dělám, na tomto ještě popracuji, aha - to můžu vylepšit, tohle není pro mě...Prošla jsem řadou kurzů a seminářů, více či méně pro mě přínosných, takže mohu porovnávat. V Kolíně: Srozumitelné, v životě snadno použitelné, jednoduché. Hodně příkladů, skvělé tipy a doporučení, dost a dost prožitků. Najednou mám pocit, že už na žádné další kurzy nikam jinam nepotřebuji jezdit, že teď je čas to všechno začít žít! PS: Už jsem začala. Chodím včas! Pár lidí už si toho všimlo. Já se díky tomu cítím nádherně. Děkuji Vám.
                     Libuše Friedrichová