PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Vytisknout

Časté dotazy o EFT

Napsal Sindy dne .

 

Dá se EFT použít na....

Ať už za těch pár teček doplníte cokoli, moje odpověď bude vždy ANO! 
EFT se dá použít opravdu na cokoliv.  Neříkám, že dokáže vyléčit cokoliv i když to není vyloučeno!
Nemá žádná omezení. 

Je to univerzální technika, původně určená k odstraňování negativních emocí, ale při jejím používání se zjistilo, že má často i pozitivní vedlejší účinky (narozdíl od léků), jako například mizí fyzické bolesti, astmata, alergie apod. Ty všechny mohou být způsobené stresem.

Jen aby jste měli lepší představu....jednou jsem měla doma plesnivou zeď a říkala jsem si, co s ní. Pak mě napadlo...když se dá EFT použít na všechno, proč ne na zeď. Asi si teď možná ťukáte na hlavu i bez EFT, ale ....pomohlo to! Takže kam až sahá vaše fantazie, tam jsou hranice použití EFT.

Dokáže EFT vyléčit....

Nemám takovou moc abych vám dokázala říct, ano, vyléčím vás. Ani to v podstatě není v mých silách. Léčíte se sami, já jsem jen váš průvodce a EFT je můj nástroj. Já dělám jen to nejlepší co je v mých silách abych vám pomohla dosáhnout toho co chcete ať už se to týká nemocí, změn v životě atd.

Co se úspěšnosti EFT týká:
Nedávné studie energetické psychologie (EFT) ukázaly až 90% úspěšnost této metody ve srovnání s ostatními metodami a technikami, což ovšem nezaručuje, že pomůže i vám.
Je to asi takhle:


"VYLÉČIT SE DÁ VŠECHNO, ALE NEDÁ SE VYLÉČIT KAŽDÝ!" 

Musím věřít, že EFT funguje abych se dokázal zbavit svého problému?

Ne, není nutné věřit že EFT funguje.
EFT je neuvěřitelně účinné i přes váš skepticismus. Jde v podstatě o mechanickou záležitost, jakousi "opravu vašeho vnitřního tělesného vedení"...
Je naprosto normální být skeptický k něčemu neznámému, a v Čechách je na rozdíl od zbytku světa EFT stále nováček.

Zkoušel/a jsem použít EFT podle manuálu, ale výsledky se nedostavují...

Pokud se vám pouze s manuálem nedaří, obvykle to je tím, že vaše pojmenování problému není správné. Začátečníci často ťukají na něco o čem jsou přesvědčení, že je naprosto konkrétní, ale obvykle tomu tak není a potom mají pocit, že se nic neděje.

Například ťukáte-li na strach ze zubaře a ten stále trvá, je to obvykle tím, že ze zubaře vlastně strach nemáte, ale máte ho z bolesti při vrtání, trhání atd. 

Co se stane, když při ťukání vynechám nějaký bod? 

Nestane se nic, klidně ťukejte dál, nebo si ho oťukejte dodatečně mezi těmi ostatními. Body jsou seřazeny tak, že energie projde celým systémem. Vynechání bodu nezpůsobí, že EFT nebude fungovat. Důležitější je problém správně nazvat.

Získejte odpovědi na všehny vaše otázky 

 EFT SE MNOUOK