TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK

BUT infoSTUD

 PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY  

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

BUT infoSTUD

Vytisknout

KORONA PSYCHICKÁ POMOC

Napsal Zdena Katayama dne .

PSYCHICKA POMOC

sipka-cervena
Zdravím…
Víte jak nejlépe zvládnout dnešní napjatou situaci, stres a paniku? Na základě našich dlouholetých terapeutických zkušeností víme, že STRACH je jedna z nejsilnějších negativních emocí a jeho dlouhodobé působení může v našem organismu napáchat velké škody. Tělo je ve stresovém režimu a v neustálém napětí. Ale co s tím když je toho všude plno? 
 
Dobrá zpráva je, že s tím umíme pracovat!
 
Pro ty z vás, kteří se momentálně potýkáte se strachem, ať už je to strach o sebe, o rodinu, o finance….. jsme připravily takovou naší PRVNÍ POMOC
 
POMŮŽEME VÁM zbavit se strachu, protože to metoda EFT umí skvěle. A věřte, že pokud vás nebude paralyzovat strach, pocítíte velkou úlevu, to vám můžeme slíbit!
 
Pojďte se s námi zbavit všech katastrofických scénářů co se vám honí hlavou, všech strachů a obav které s sebou současná situace nese. Uvidíte, že se vám začne lépe dýchat i na vzdory ne zcela pozitivním zprávám. 
 
Jak ta naše PRVNÍ POMOC vypadá?
 
Prvním krokem pro vás bude shlédnutí videa, které bylo včera uveřejněno na Youtube.
 
A nezapomeňte si k němu stáhnout a ideálně i vytisknout PDF s podrobným návodem a s příklady nejčastějších frází.
 
SKUPINOVÁ TERAPIE ONLINE! 
 
A jako další krok pro vás připravujeme sérii živých vysílání na Facebooku. 
 
Proč živá vysílání a ne videa? Protože prostřednictvím živého vysílání můžete ťukat společně se Sindy! Může přímo reagovat na vaše konkrétní dotazy a vy si tak budete stoprocentně jistí, že vaše fráze jsou správné a že řeší to co potřebujete. 
 
Tak si to nenechte ujít! Máte tak jedinečnou šanci na terapii pod odborným vedením.
 
A abyste měli jistotu, že nezmeškáte naše živé vysílání se společným ťukáním, ZAREGISTRUJTE SE DOLE NA STRÁNCE. Pošleme vám dopředu email s upozorněním. Nebo to můžete nechat osudu a doufat, že budete na facebooku právě v tu pravou chvíli.
 
Tohle všechno je od nás PRO VÁS zcela ZDARMA
 
Pojďme se společně proťukat k lepším pocitům a tím i k lepšímu psychickému a fyzickému ZDRAVÍ
 
P.S.: SDÍLENÍ POVOLENO!!! Pokud víte o někom, kdo takovou pomoc potřebuje, SDÍLEJTE!!! Nabídka platí pro všechny, kdo se k nám budou chtít připojit!
 
Váš Institut energetické psychologie
REGISTRUJTE SE
AŤ VÁM MŮŽEME DÁT VĚDĚT KDY BUDE ON-LINE TERAPIE
sipka-cervena

KORONA PSYCHICKÁ POMOC

Zaregistrujte se pokud chcete vědět kdy budeme dělat skupinou terapii on-line na stres týkající se korona viru a související situace.
captcha 
Díky! Poskytnuté údaje buou použity Z. Katayama pouze za účelem kontaktování zákazníka. Podrobnosti o zpracování údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů