TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK

BUT infoSTUD

 PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY  

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

BUT infoSTUD

Vytisknout

Bolesti hlavy, které mě provázeli 30 let

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor


Proč a jak jsem začal používat EFT.


Před rokem jsem byl na dvoudenním podzimním semináři Etikoterapie na Šumavě.

Druhý den semináře jsem se ráno probudil s úpornými bolestmi hlavy, které mne provázely životem asi 30 roků.

Přestože jsem vyzkoušel již celou řadu různých lékařských i „nelékařských“ postupů na odstranění tohoto nepříjemného problému, vždy jsem nakonec skončil u užívání analgetik, jejichž druh jsem musel vždy po několika letech obměňovat, protože přestala být po čase účinná a můj organizmus (hlavně žaludek a ledviny) je přestal snášet.

Každý měsíc jsem takto spolykal analgetika za několik desítek až stovek korun.


Uvedené ráno jsem si uvědomil, že jsem si své „oblíbené“ pomocníky zapomněl přibalit a tak budu asi celý den nejspíš pro jakoukoliv výuku nepoužitelný.

Moje hlava si však ve svých mozkových závitech sama vylovila pomoc, která se mi následně jevila jako zázračná. Uvědomil jsem si, že jsem před nedávnem byl na přednášce paní Sindy K. která nás zároveň naučila základům používání techniky EFT.

Tahle – v tuhle chvíli jediná pomoc, mne po dvou kolech „ťukání“ na předepsané body, zbavila bolesti hlavy během asi 15 minut, já jsem pak celý seminář absolvoval již bez jakýchkoliv problémů a co víc, od té doby jsem nespotřeboval již ani jedno balení analgetik (krabička se zbytkem léků, které jsem tehdy nechal omylem doma, leží stále na stejném místě) a navíc mne přestala bolet i krční páteř, která byla asi v 50% spouštěčem bolestí hlavy)


Dva měsíce po tomhle „zázračném“ vyléčení, jsem se přihlásil na celoroční kurz EFT, abych tak mohl tuto skvělou metodu nabídnout i dalším strádajícím.

A o tom, že se touto metodou dá zvládnou kdejaký problém, se můžete na stránkách Institutu Energetické Psychologie přesvědčit……..

 

Jarek Zbořil