PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT

BUT infoSTUD

Vytisknout

Výbuchy vzteku

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor

 

Můj 9letý vnuk trpěl už od cca 1roku ( v té době mu právě začaly růst stoličky a špičáky - jak jsem si teď uvědomila ) nezvladatelnými ataky vzteku a to až takovými, že tloukl hlavou o zem nebo o zeď a vše ostatní co mu přišlo do rány, pokud jsme se mu v tom snažili zabránit, tak začal kousat okolo sebe (dokunce mi jednou prokousl kůži na ruce ).

Zkoušela jsem spoustu metod, které i zabíraly, ale vždycky se po určité době tyto stavy vracely, sice už si neubližoval, ale vybuchy vzteku byly vždy hodně prudké a silné.

Když jsem se vrátila z 1 víkendu 9 běhu kurzu, tak zrovna dostal jeden takový silný záchvat, který začal a vypadal asi takto: 
Dominik zbrkle někam běžel a uhodil se, v tom začal neuvěřitelně ječet a okamžitě utíkal pryč s tím, že "to je blbý a pitomý den" a cestou třískal do všeho co mu přišlo do cesty a tak jsem ho doslova odchytla i když se mi snažil vykroutit a hned jsem začala ťukat jen první sekvenci 1 - 7 od obočí po podpaží a ještě B bod. 

Nic jiného se nedalo dělat, dokud se nezklidnil. 

Potom jsem ho vzala stranou a odťukala od polarizace přes 1-7 a 1-9 a opět 1 -7. 

Potom už ale nechtěl pokračovat, na druhý den měl silnou bolest hlavy, kterou jsme rychle spolu odťukali, protože to chtěl a bolest rychle zmizela.

A protože na tyhle věci jsou děti úžasné, začal za mnou chodit, abych mu odťukala, každou bolístku, protože má asi vysoký práh bolesti. 

Asi 14 dní na to, Domík spadl z lavičky a hrozně se lekl a i uhodil, samozřejmě všichni okolo začali "vidíš co jsme Ti říkali..." a on zařval " Běžte všichni do p..... ".

A tam jsem Síndy, použila Tvé "co jsi z to měl" a nakonec mi řekl, že vždycky když dostane zlost, tak mu v hlavě naskočí sprosté slovo a že ví, že se to neříká a že se na něj maminka bude zlobit.

Tak jsme odťukali nejen vztek a zlost, ale i strach z toho, že se na něj maminka bude zlobit.
Teď je v pohodě, jen až se vrátí z prázdnin budeme muset pokražovat, protože se ještě sem tam nafoukne a s nikým nemluví.

Ale záchvaty vzteku se už nedostavily.

Díky, že jsem potkala EFT a Tebe.
 
Karla Šťastná
Praktikant EFT