PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 50. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024

27-28.1., 2-3.3., 29-30.3., 27-28.4.,25-26.5., 29-30.6

BUT infoSTUD

Vytisknout

Lupenka

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor


 
Před prázdninami mě navštívila jedna moje známá a s pláčem si stěžovala, že se jí na dlaních dělají ošklivé puchýře, které praskají, kůže osychá a olupuje se. Že musí k lékaři, aby jí s tím něco udělal. Vysvětlila jsem jí princip EFT a nabídla pomoc. Asi za měsíc přišla znovu a opět s pláčem, že už to má i na nohách a lékař jí řekl, že je to lupenka. Bylo vidět, že je na tom psychicky velice špatně, stále plakala.

Domluvily jsme si schůzku a začaly pracovat. Nejdříve jsme oťukávaly strachy, co má za špatnou a ošklivou nemoc, že to bude mít po celém těle, že to je \"hnusný\" , atd. Pak jsme se dostaly na nedobré vztahy se švagrovou, se tchýní a tchánem. Ťukaly jsme, že je špatná máma, že nezvládá děti, že jsou zlobivé, že je má brzy po sobě a nemá na ně čas, přitom staví dům a má pocity že nic nestíhá, atd. Po hodině ťukání a pláče se jí evidentně ulevilo a odcházela s úsměvem. Ten večer mi volala, že jí strašně rozbolely nohy a záda, což se nám na dálku podařilo odťukat.

Domluvila si další schůzku u Sindy a tam se lupenka na ruce zlepšila už během konzultace, což moji klientku podpořilo v tom, že je na správné cestě. A protože jsem jí tam doprovázela, mohla jsem se ujistit, že můj postup byl správný a Sindy mě podpořila že jsme se vydaly správnou cestou.

Ta paní mě pak navštívila ještě jednou, kdy jsme oťukávaly stále podobné věci , jen nebyly tak intenzivní. Nyní, je to asi týden má ruce úplně vyhojené, trochu sušší kůži na dlaních, ale puchýře úplně zmizely a vyrážka na nohách také. Sestra této paní mi potvrdila, že je z ní jiný člověk, usmívá se, raduje se ze života.Takže pomocí EFT se nám, během tří sezení podařilo odstranit spoustu psychických problémů a lupenka, která je pro veřejnost velkým bubákem a to opět dokazuje, jak velkou moc EFT má. 


Eva Kleinová - certifikovaný terapeut EFT