PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Vytisknout

Ekzém na pravé ruce

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor 

 

Přišla za mnou kolegyně z práce, seděli jsme v pauze mezi svými objednanými klienty a natírala si mastičkou místo na pravé ruce, po mém dotazu co se děje, mi sdělila, že se jí udělal ekzém. 

  Sdělil jsem ji novou metodu, se kterou se právě seznamuji, je to léčba meridianové terapie – přerušení energetické dráhy – energetického systému.
  Seznámil jsem jí s body na meridiánech, které jí budu ťukat na těle a zároveň opakovat co jí budu říkat.

1. Zjistila, že se v jejím těle něco děje – co se děje.

  Při prvním oťukání, jako většina klientek měla na tváři úsměv – co to se mnou zkoušíš? Následně se zklidnila, cítila, že v ní proudí energie a oblévalo ji horko.

  Asi po 15 – 20 minutách se dostavil výsledek. Ekzém byl, ale přestal jí svědět.. Večer mi zaslala SMS, že postižené místo je světlejší.

  Do týdne se ztratil zcela. Této paní jsem léčil i bolest kyčelního kloubu, na začátku terapie se již nesmála, ale přistupovala k léčbě zodpovědně.
  Zajímavé bylo u této terapie, že pár vteřin z počátku necítila nohy, opět odcházela spokojena a tuto terapii doporučuje dalším klientům.


Používané fráze na ekzém: I přesto, že mám ekzém na pravé ruce, mezi palcem a ukazovákem, mám se ráda a přijímám se. 3 krát, pak už jen – mám ekzém na pravé ruce , mezi palcem a ukazovákem, pak jsem použil metody volby.


I přesto, že mám ekzém na pravé ruce, mezi palcem a ukazovákem, rozhodla jsem se přesvědčit, jak se mé tělo s tímto varovná. Při druhém opakování metody volby jsem ťukal oběma rukama najednou a bylo to v pořádku.


 EFT je doopravdy palác možností.

Nestalo se mi, že když jsem někoho ťukal, odpovídal negativně, že mu nepomůžu- musím zaklepat na dřevo. 

 

Putniorz Stanislav