PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

PDF na práci se strachem

Chcete PDF s podrobným návodem k našemu videu? Stačí zadat váš e-mail a obratem vám pošleme odkaz ke stažení.
captcha 
Díky! Poskytnuté údaje buou použity Z. Katayama pouze za účelem kontaktování zákazníka. Podrobnosti o zpracování údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů
Vytisknout

Strach ze soudního jednání

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor 

 

Manžel (80 let) „paní Mileny (74 let)“ byl vylákán z bytu arabským majitelem domu, ten jej u sklepa napadl boxerem a rozbil mu hlavu, paní odvedla manžela k lékaři, ale na policii nešli, báli se že by se arab ještě více mstil…, ten zneužil situaci a pomocí svého syna lékaře nafintil, že napadený je ten arab a že má zlomenou páteř a nechal zavolat asi hodinu po incidentu sanitku. 

Následovala žaloba, kdy arab žaloval manžele paní Mileny o náhradu škody – bolestné a léčení.

Podplatil falešné svědky, že byl napaden 80-tiletým artrotickým mužem , povalen na zem a zbit.


Paní se jevila situace naprosto neřešitelná, protože soud nehledá pravdu, ale svědectví. Již 3 měsíce nemohla pořádně spát, z hrůzy, že u soudu řekne něco špatně, že ji manžel bude vyčítat že jde kvůli ní do vězení a ještě musí zaplatit 300 tis bolestné, což jsou jejich úspory za celý život. 


Ťukaly jsme „ I když mám strach z výslechu u soudu ..“ 9 -6- 4, níž to stále nešlo, prohlásila “Jsem strašná trémistka, vím že to nezvládnu“ 9-7-4-0. 

Vzpomněla si na situaci z mládí, kdy maturovala v den měnové reformy a na řadu se dostala v 8 hod večer ( byla pokladní celé školy) a nebyla únavou a trémou schopná odpovědět na žádnou otázku, dostala ze všech předmětů 3, díky tomu že písemky měla za 1. 


Dále jsme ťukaly autoritativního otce, kdy v jeho přítomnosti nesměla promluvit. Dále to že je celý život na všechny hodná a přesto se dostává do situací kdy ji lidé neprávem osočují a ubližují ji (slovně). 


Na závěr jsme požily metodu rozhodnutí: „rozhoduji se být klidná a v pohodě u soudního výslechu“ střídavě s „mám strach že řeknu něco špatně“. 

 Po dvou hodinách paní odcházela uvolněná a šťastná, na cestu jsem ji půjčila knihu Tajemství, za tři dny volala, že má úplně změněný život a že nechápe jak se mohla tak dlouho trápit, do týdne šla k soudu. Jednání proběhlo tak, že nakonec nemusela vůbec svědčit, neboť manžel byl osvobozen, díky svědectví sousedů z ulice a zfalšovaným lékařským zprávám, které předložil arab. 

Řekla mi, že při čekání na chodbě soudu se cítila uvolněná a v klidu a sama sebe nepoznávala.