PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

PDF na práci se strachem

Chcete PDF s podrobným návodem k našemu videu? Stačí zadat váš e-mail a obratem vám pošleme odkaz ke stažení.
captcha 
Díky! Poskytnuté údaje buou použity Z. Katayama pouze za účelem kontaktování zákazníka. Podrobnosti o zpracování údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů
Vytisknout

Problémy s němčinou

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor 

 

Ahoj, moc děkuji Janě za další krásný příspěvek. Už Freud říkal, že každý přebrept není jen tak a je potřeba se mu v terapii věnovat, je to něco co "tlačí" v našem podvědomí a formou přebreptu se to dostane ven. I moji klienti často nechtíc nějak tu původní frázi zkomolí, a já to stejně jako jsi to udělala ty tak nechám. Eventuelně pokud cítím, že je potřeba použít i tu původní (například v takovém případě jako byl tvůj, tedy že se fráze netýká přímo klienta) udělám ještě jedno nebo více kol (dle potřeby) s tou původní, originální. Na EFT je krásné, že si s ní můžeme takhle hrát !!!!
Vaše Sindy
 


Řešení školních problémů mojí dcery, a to s němčinou.

Oťukaly jsme že jí němčina nebaví, že se jí špatně učí slovíčka, atd. atd.

Pak přišla řeč na pana profesora – že je jí nesympatický, že se na ní pořád mračí, že si myslí že jí nemá rád, …. a mě tam najednou naskočilo místo „mám se ráda…..“ „MÁM HO RÁDA JAKO ČLOVĚKA A PŘIJÍMÁM HO“.

 A když už to tam bylo, tak jsme to oťukaly takhle. V týdnu mi volala dcera domů ze školy, jaké zázraky se dějí na němčině. Pan profesor se na ní sám od sebe usmívá, jí už to tam tolik neštve, dokonce dostala i lepší známku.

Nevím, jestli je to tím, že se člověk sám přeladí na někoho druhého a prostě pak vůči němu také jinak „vibruje“, a jestli jsem tuto variantu „Základního receptu“ použila správně, ale prostě to po EFT opět funguje a důležité pro všechny z nás jsou myslím výsledky a fakt, že to pomáhá.

Tak jsem moc ráda, milá Sindy, že jsem Tě na své cestě potkala a potkala jsem s Tebou i EFT. Díky.
Srdečně zdravím ze šumavských hvozdů.
 


ing. Jana Halbhuberová,
studentka kurzu Terapeut energetické psychologie EFT