PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

PDF na práci se strachem

Chcete PDF s podrobným návodem k našemu videu? Stačí zadat váš e-mail a obratem vám pošleme odkaz ke stažení.
captcha 
Díky! Poskytnuté údaje buou použity Z. Katayama pouze za účelem kontaktování zákazníka. Podrobnosti o zpracování údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů
Vytisknout

Krásná holčička

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor 

 

Maminka byla v 37 týdnu těhotenství, v očekávání svého druhého miminka. Bohužel se miminko ještě neotočilo hlavičkou dolů a lékař maminku ujistil, že to už tedy dopadne špatně, ať se připraví na nejhorší. Co týden se maminka samozřejmě bála každé další návštěvy u lékaře a nedokázala se na nic soustředit, protože ji neustále pronásledovala ta „katastrofa“ u porodu….


Když jsme to začaly společně rozebírat z maminky vyšlo najevo, že má strašný strach z porodu, že se bojí toho, co se tam stane, jak bude porod bolet, že to neudýchá, že to nezvládne, co jí zase lékař řekne, že se neskutečně bojí, protože ji miminko může u porodu umřít, nebo že může být postižené, protože se pořád ještě neotočilo.. tyto tři nejsilnější strachy spustily při vyťukávání EFT metodou neskutečný pláč při kterém už jsme pouze ťukaly a ťukaly dokud se maminka neuklidnila. 

Všechny obavy a emoce s tímto spojené jsme zťukaly na lhostejnost, prázdnotu, nic…  


Mamince jsme vysvětlila zákon přitažlivosti a začaly jsme hledat pozitivní afirmace a sugesce k celé vzniklé situaci. 


I přesto, že mi lékař řekl, že miminko se již neotočí a mohou vzniknout vážně komplikace u porodu, jako je postižené miminko, nebo že mi miminko umře, vybírám si právo na to, abychom společně s miminkem porod krásně zvládli a budeme moc překvapeni, jak jsme to lékařům nandali a porod se krásně povedl.


Těším se na to, až s miminkem porod krásně zvládneme a budeme se na sebe dívat a vychutnávat si to neskutečné štěstí a pohodu.
Těším se na to, jak se miminko samo otočí až bude cítit, že už je ta vhodná doba a lékař bude sám překvapený, jak to miminko je úžasné že to zvládlo samo! 


Každý den měla maminka za úkol několikrát denně pohladit miminko říct mu něco krásného, pozitivního a věřit mu i sobě! 


Ve 40 týdnu se narodila malá Nikolka, měřila 52 cm vážila 3,41 kg a zvládla se otočit sama bez zásahů lékařů ještě před samotným porodem. U porodu maminka neprožívala nic neobvyklého a s holčičky měla samozřejmě neuvěřitelnou radost, jak to těm lékařům nandaly ...Julie Kolářová