TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK

BUT infoSTUD

 PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY  

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

BUT infoSTUD

PDF na práci se strachem

Chcete PDF s podrobným návodem k našemu videu? Stačí zadat váš e-mail a obratem vám pošleme odkaz ke stažení.
captcha 
Díky! Poskytnuté údaje buou použity Z. Katayama pouze za účelem kontaktování zákazníka. Podrobnosti o zpracování údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů
Vytisknout

Fóbie na slimáky

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor

 

Mladá žena kolem dvaceti. Už nemůže ani po dešti na vycházky nebo jezdit na kole. Neustále sleduje napjatě okolí a hledá „kde zase na ni číhá slimák“.Vidí je všude.


Nejdřív jsme odťukaly dvě historky :

1. Velký slimák leží hned u vrat k domku
2. S babičkou jako malá sbírala slimáky a pak je babička házela slepicím.


Dále jsme odťukávaly jednotlivé aspekty – odporně slizké tělo slimáka, odporně se kroutí, smrskuje se a natahuje,hnusnej velkej slimák, hnusná tmavá barva slimáka, divný čtverečky na těla slimáka,slimák leží vedle mě,atd.


Dále ji nechám vybavit si, co nejhoršího by se mohlo stát se slimákem.To uvádí, že nejhorší by bylo, kdyby na ni slimáka hodil její přítel. To sťukáme na O.

Potom s klientkou pracuji na různých obrazech a situacích, kde by se mohla se slimákem setkat,dokud se nedostaneme k bodu, kdy cítí, že slimáka snese a nevadí ji.


Zpětnou vazbu dostávám téměř okamžitě – je po dešti a klientka po cestě domů na zastávce najednou uvidí slimáka vedle sebe a sama je překvapená, že může stát vedle něj a dokonce se na něj dívat a nepanikaří.Martina Lásková
Terapeut energetické psychologie & EFT