PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

PDF na práci se strachem

Chcete PDF s podrobným návodem k našemu videu? Stačí zadat váš e-mail a obratem vám pošleme odkaz ke stažení.
captcha 
Díky! Poskytnuté údaje buou použity Z. Katayama pouze za účelem kontaktování zákazníka. Podrobnosti o zpracování údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů
Vytisknout

Šikana ve škole

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor

 

Včera za mnou přišla maminka s 10 letou slečnou. Na terapii byly objednány obě.


Dělám ještě masáže a harmonizaci podle čínské medicíny, a dcera čekala na maminku , která byla první. Dělala jsem jí terapii kombinovanou s EFT. Při poslední návštěvě jsme s maminkou vyťukávali její novou profesi. V současné době je učitelka na stejné škole, kam chodí její dcera. Při opětovném rozhovoru o její nové práci, dcera, která sice četla, stále vzdychala.


Přišla řada na dceru. Pozvolna jsem navázala na odchod maminky ze školy, co to pro ni znamená. Říkala mi, že jí bude chybět z důvodu svěřování. Od maminky jsem věděla, že ji spolužáci -9 dětí-převážně chlapci šikanují. Toto jsme řešily někdy na podzim. S maminkou jsme vyťukávaly její strach o děvčátko. Víru a důvěru v něj, že se umí samo bránit. A další pozitivní afirmace a rozhodnutí.


Tím , že se maminka zklidnila, pomohla dceři svojí energií, aby byla silnější. Před vánocemi přišla maminka znovu a svěřila se, že spolužáci se k dceři chovají lépe. Při včerejší návštěvě jsem u děvčátka zjišťovala, jestli je ve škole někdo, na koho se může obrátit, až maminka ze školy za měsíc odejde. Uvedla mi svoji o rok mladší kamarádku . Přímo jsem jí neřekla , že vím o šikaně. Chtěla jsem , aby se mi svěřila sama.
Když jsem se jí zeptala , co se jí na kamarádce líbí, tak to , že je silná a umí se bránit. Ale přitom měla pocit, že kamarádka její starosti nechápe.


Vyťukávaly jsme:

  ,,Vadí mi, že se neumím bránit, jak kamarádka“
  ,,Připadám si divná, když se na mně spolužáci dívají“…
  ,,I přestože se neumím bránit…….,mám se ráda a přijímám se“
  ,,I přestože nejsem tak silná…..,mám se ráda a přijímám se!“


Přidaly jsme rozhodnutí:jsem schopná , silná jako kamarádka,se spolužáky dobře vycházím, jsou bez připomínek ohledně mě,….
Taky tam byla ještě obava z přijímacích zkoušek n a Gymnazium. Pomocí vizualizace jsme zadaly rohodnutí a obraz úspěšně vykonaných zkoušek a bezproblémového studia na Gymnaziu.


Slečna odcházela zklidněná, i když před tím pociťovala dost napětí. Byla přesvědčena, že příkoří od spolužáků skončilo a její touha být na Gymnaziu je splněna.


Asi za měsíc přijde maminka a těším se na pozitivní zprávy.


Dana Švestková
Terapeut energetické psychologie