TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK

BUT infoSTUD

 PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY  

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

BUT infoSTUD

Vytisknout

EFT spraví auto pro test způsobilosti

Zpráva od Utahna TassieJedna moje klientka mi vyprávěla jak použila EFT k tomu, aby její auto prošlo emisním testem a celkovou kontrolou způsobilosti.

Bylo ji předem jasné, že auto testem neprojde a proto ťukala na tento problém a s tím souvisejíci úzkost a rozhodla, že potřebuje získat alespoň nálepku (doklad) nezpůsobilosti, poněvadž přišla se zpožděním a nechtěla riskovat pokutu.


Auto NEPROŠLO testem. Mělo tři závady.

Jedno přední světlo nefungovalo, volant měl velkou vůli a jeden stěrač byl pochroumaný. Na parkovišti venku před servisem ťukala na úzkost a potom si uvědomila, že může požádat o pomoc anděly o nichž byla řeč v předchozí lekci.


Prošla malou modlitbou, vystoupila z auta a kopla do vadného světla palcem své nohy a to začlo pracovat.


Potom ťukla do stěrače a ten začal pracovat. Potom požádala anděly o pomoc rovněž s volným sloupkem řízení a to TAKÉ POMOHLO odstranit příliš velkou vůli. To ji velice potěšilo a najela nazpět do servisní dílny a nechala auto znovu otestovat.


Ti samí technici prošli znovu testem a s překvapením shledali, že všechno správně pracuje. Nemohli pochopit, jak je to možné, když řidička se s autem ani nevzdálila z parkoviště před servisem. Dostala nálepku (doklad) způsobilosti bez dalších výdajů a ztráty času.


Tento malý zázrak ovlivnil všechny techniky v servisu, mě, moji klientku a všechny známé, kterým to pověděla.

 

 

Utahna Tassie, LMT, EFT-ADV

překlad: Charles K. Severa