Vytisknout

Ženská finanční svoboda, byznys holky atd.

Napsal Sindy dne .

Musím se s vámi zase podělit o dnešní radosti. Během tlumočení měření srdeční koherence atd. jsem si odskočila do krámu (rozumějte do mého obchodu v jehož zadní části sídlí má kancelář) a potkala tam dvě nádherné, nádherně upravené mladé krásky.

Miluji, když jsou ženy krásné a upravené. To je i můj cíl v mém obchodě, né prodávat oblečení, ale dělat ženy krásné, aby se cítily dobře a užívaly si tenhle dar, který máme. A tak jsem neváhala, pochválila jim skvělý styling a zapředla hovor. Vysvětlily mi, že jsou byznysmenky... óóóó´... další věc co se mi móc líbí.

A tak se rozhovor natáhl o pár hodin. Jsem úplně nadšená, holkám bylo 20 let a obě měly v hlavách jasno, věděly co chtějí a jdou za tím. Ještě teď mi plesá srdce tou radostí. Bavily jsme se o práci, kabelkách (radila jsem jim, do čeho musí investovat,  pokud chtějí výš) a o  životě vůbec.

Vštípila jsem jim myšlenku, kterou bych ráda vštípila VŠEM ŽENÁM. VYTVOŘTE SI "ŽENSKOU FINANČNÍ SVOBODU" !!!!! DALA BYCH TO DO ZÁKONA. Víte jak skvělej je život, když nejste na nikom a ničem závislá??? Klidně vám to řeknu: SVOBODNEJ !!!

V každým věku, v každý situaci, pořád. Vždy jsem zastávala názor, že NENÍ DŮLEŽITÉ MÍT PENÍZE. Zastávala jsem totiž názor,že DŮLEŽITÉ JE UMĚT PENÍZE VYDĚLAT.  A pak jsou lidé, kteří je umí vydělat, ale neumí je udržet. Takže další pravidlo spokojeného života je NAUČIT SE FINANČNÍ DISCIPLÍNĚ !!! 

S tím souvisí i několik mailů, ktreré jsem tento týden dostala. První byl od paní, která přišla na terapii a tam mi vysvětlila, že po mém kurzu "úspěchu" se jí opravdu začalo neskutečně dařit. A to trvalo asi 2 roky a najednou se v prosinci něco přihodilo v jejím životě a tok se zastavil. A tak přišla minulý týden na konzultaci. A teto týden už psala, že se tok zase obnovil a začíná se dařit. Doslova cituji :

 Dobrý den ,byla jsem u vás přesně před týdnem ve čt. Musím Vám poděkovat, že mě Vaše terapie moc pomohla, domů jsem sotva dojela, myslela jsem si, že po cestě usnu, jak jsem byla unavená. Doma jsem hned zalehla a spala jako zabitá. Teď mám daleko víc energie a hlavně se cítím daleko víc v pohodě. Ten finanční tok už se trochu rozproudil, v podstatě to mělo okamžitý účinek.

Další email jsem dostala dnes 22.6.2012, opět cituji (je z ciziny, takže bez diakritiky, omlouvám se, píšu v noci jako vždy a nechtělo se mi to přepisovat…)

Ahoj Sindy,

asi si me nepamatujes,pred lety jsme si chvili psali,delal jsem v Londyne tenkrat...

Mam jednu skvelou zpravu...

Tenkrat jsem zametal odpadky,ted provozuju malou kliniku v …...trosku jsem mel potize se zakazniky,hodne jich bylo pres slevomaty a nechtej platit normalni cenu,ani memmbership slevu...vcera jsem nasel Tvoje video,docela vtipny mimochodem, na odblokovani strachu si rict o penize..tak jsem tukal a tukal,a dneska prisla pani a doslova mi vnutila 2100kc, skoro 3x tolik nez co normalne nabizim lidem.a rikala at rozhodne nedavam slevy..a mel jsem tri zakazniky bez slevomatu,coz se malo kdy stane..tak zasnu jak to funguje:)) a diky moc mimochodem:)

Hmmmm, nějak jsem se rozepsala, měl to být jen krátký příspěvek na můj https://www.facebook.com/sindykatayama  (doporučuji se přihlásit kliknutím na TO SE MI LÍBÍ, pokud chcete být se mnou v nejrychlejším spojení)  a najednou je z toho celý článek a v průběhu psaní jsem nějak zapoměla, co mělo být to krátké sdělení.

Asi to, že mě potěšilo, že dvě mladý, dvacetiletý kočky  mají víc rozumu a píle než mnohé zralé ženy, a taky radost z toho, že pokud jim to vyjde, bude na světě o DVĚ ŠŤASNÉ a SVOBODNÉ ŽENY VÍC.

A taky radost nad tím, že EFT dokáže i takovéhle věci a že mám tu čest, být jeho „ČESKOU SVOBODNOU MAMINKOU“ J  a tudíž, že mám tak SKVĚLÉ DÍTĚ !!!

A taky mě to inspirovalo ve vytvoření nového kurzu, ve kterém bych chtěla víc lidí naučit, jak takovou finanční svobodu získat. A tím nemyslím, že přijdou na kurz a odejdou s milionem. Ale že pokud na něj přijdou a pochopí, že je to na nich, tak s tím, s čím odejdou to dokážou. Nazvala jsem ho TAJEMSTVÍ PENĚZ. A prozradím v něm i své finanční tajemství.....

Tak se zatím mějte jak chcete a buďte ve spojení... vaše Sindy ! 

 vasvideokurzhubnuti