TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK

BUT infoSTUD

 PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY  

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

BUT infoSTUD

Vytisknout

EFT na finanční bloky - kurz

Napsal Sindy dne .

 

fin bloky online kurz

 

termín připravujeme

 kurz bude probíhat v uzavřené skupině na Facebooku

 

Váznou Vám finance a nevíte PROČ?

 Nevíte kde je "ZAKOPANEJ PES"?

 Tak se na to společně mrknem!

 

✅ Neumíte peníze VYDĚLAT?

✅ Nebo je neumíte UDRŽET?

 

To jsou dva nejčastější problémy, díky kterým nemáte tolik peněz, kolik byste si přáli, nebo kolik byste potřebovali pro Váš spokojený život.

 

➡️ Pokud je neumíte vydělat, tak s největší pravděpodobností máte nějaké bloky v tvoření, nebo máte strach z neúspěchu.

 

➡️ A nebo… možná máte strach z úspěchu? Nedivte se, strach z úspěchu je poměrně častá příčina toho, že odkládáte, nezačnete projekt dřív, než je podle Vás perfektní… takže se Vám může nakrásně stát, že nezačnete NIKDY.

 

➡️ Pokud peníze neumíte ušetřit/udržet, pak nejčastější příčinou bývá tzv. kompulzivní utrácení - musím si nutně něco koupit, něčím se odměnit když..., tohle nutně potřebuju (i když moc dobře víte, že to není pravda), a... však vy víte:)

 

➡️ A nebo s nima neumíte hospodařit, neumíte počítat.

 

 

✅ Chcete se naučit najít a zpracovat to, co brzdí Vaši kreativitu a úspěch?

 

Víte, že máte někde bloky, které Vás brzdí, ale nevíte jak se k nim dostat a jak je zpracovat?

 

Chcete najít a zpracovat pomocí EFT svoje nefunkční programy, aby i k Vám mohla konečně proudit hojnost?

 

Dobře víte, že správné nastavení mysli dokáže zázraky a to nejen ty finanční, ale nevíte co přesně máte hledat a zpracovat?

 

Chcete umět najít bloky ve financích, které si nesete z dětství?

 

EFT Vám funguje snad na všechno, jen ty finance stále někde “drhnou”?

 

Pokud ANO, tak jste tu správně.

 

Za těch 15 let co s EFT denně pracuju a učím ho, mám opravdu spoustu zkušeností v odstraňování bloků, limitujících přesvědčení a nefungujích programů. Prostě všeho, co by Vás mohlo brzdit a blokovat!

 

No a v neposlední řadě taky vím, JAK vás to naučit.

 

Myslím, že ještě nikdy nebyla doba vhodnější, než je teď. Co vy na to?

 

Pojďme se na to podívat společně. Posvítíme si do detailu na to, co brzdí a blokuje Váš úspěch. Vydejte se se mnou do hlubin Vaší mysli a odkryjte a odstraňte to, co už Vám neslouží. Udělejte prostor pro nové funkční programy, které budou konečně fungovat! 

 

V současné době je tohle jedna z nejčastějších věcí, které se svými klienty řeším. Protože však není v mých silách, abych pomohla úplně všem, tak jsem se rozhodla, že pro Vás na tohle téma udělám online kurz, kterého se budete aktivně účastnit. 

 

V něm se společně podíváme na bloky které máte a společně je odťukáme. Naučím Vás jak je najít a odstranit.

 

A taky jak odstranit chybné programy a přesvědčení. 

 

Společně si vše vysvětlíme a rozebereme jednotlivé případy.... a hlavně! Donutím Vás abyste si na chyby, které děláte přišli sami! No nebude to skvělé?!

Slibuju, že bude!

 

 

Co Vám ovšem slíbit nemůžu a NESLIBUJU, je FINANČNÍ ZÁZRAK. A Vy kdo mě znáte, tak víte, že ten neslibuju  nikdy. 

Ten budete muset udělat sami.

 

Neslibuju Vám žádné ABRAKA DABRA, ani to, že jen tím, že se mnou odsedíte pár hodin před obrazovkou počítače, tak se z Vás stanou milionáři...takhle to nefunguje. To Vám možná slibujou jinde, ale tady ne. Tady budete muset něco dělat jak během kurzu, tak HLAVNĚ PO NĚM! 

 

To už ale budete přesně vědět JAK a CO máte dělat, protože v tom budete mít jasno. A to je ten nejlepší základ na kterém se už dá dál stavět. 

 

Mít peníze je proces. Je to výměnný proces. A mým cílem, je odstranit Vám překážky z cesty a ukázat Vám směr té cesty. Ale jít po ní musíte sami.

 

TAKŽE, POKUD STOJÍTE NOHAMA NA ZEMI A JE VÁM JASNÉ, ŽE PENÍZE NEPADAJ Z NEBE, NA NIC NEČEKEJTE a HNED SE PŘIHLASTE! 

tlacitko-fin

refference-finance1

A...když už jsme u těch financí, tak víte, že investice do sebe je ta nejlepší? Ty co peníze mají, stále investují do svého finančního vzdělání...

 

JAK TO BUDE PROBÍHAT ?

&

 NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI 

 

Kurz proběhne v uzavřené skupině na Facebooku. Začínáme 12. 4.  Čeká Vás 2x týdně (pondělí a středa) večer v 19.30h živé vysílání, kde Vás krok za krokem naučím jak najít bloky, limitující přesvědčení a nefunkční programy ve Vaší mysli a tvořit na ně ty správné fráze. Bude prostor pro dotazy nejen během vysílání, ale i v průběhu celého kurzu. Na konci kurzu se skupina archivuje. To znamená, že videa, komentáře a všechen obsah budete mít ještě na celé 2 měsíce k dispozici. Komentáře ale už nebudete moct přidávat. To půjde jen během těch 2 týdnů, co kurz poběží. 

 

Co všechno ke kurzu potřebuji?

Kurz probíhá online, to znamená, že potřebujete počítač, tablet, nebo smartphone, internetové připojení a ideálně místo, kde Vás nebude nic rušit. Pracovní listy Vám pošleme e-mailem a budou dostupné i ke stažení ve skupině. Doporučuju si je vytisknout a mít je k ruce.

 

Musím umět EFT?

Ano, je nutné znát minimálně základy EFT na úrovni základního 1 denního kurzu, ten si můžete hned zakoupit na www.eftonline.cz . 

 

 

Je možné se kurzu zúčastnit když nemám Facebookový účet?

 

Ne. Můžete ale využít účet někoho jiného (přátel, rodiny). Nebo si jej na dobu kurzu založit. Zřízení i zrušení účtu je zdarma.

 

 

Co se v kurzu naučím?

Podrobně Vám vysvětlím JAK vlastně bloky, limitující přesvědčení a programy podle kterých naše mysl funguje vznikají. Navedu jak si máte najít ty svoje a naučím Vás je pomocí EFT zpracovat. Pokud Vám něco nebude jasné, tak ptát se můžete jak během živého vysílání, tak během celého kurzu. A nejen to! Posílat můžete svoje vlastní fráze ke kontrole a já Vám dám zpětnou vazbu a řeknu co je dobře a co ne. Proto se neváhejte zeptat. Na tom se to naučíte nejlíp!

 

Jak se do skupiny dostanu?

Odkaz na přihlášení do skupiny a úplně podrobné informace krok za krokem Vám přijdou e-mailem několik dní před začátkem kurzu. 

 

Co když se nebudu moct některý den zúčastnit?

Nevadí, k dispozici budou ve skupině záznamy ve formě videí z každého dne a otázky a fráze ke kontrole můžete přidat pod příspěvek k tomu určený.

Pokud se Vám termín nehodí vůbec, tak věřte, že i ze záznamů, otázek a odpovědí účastníků se toho naučíte víc, než si dovedete představit:) A studovat je pak budete moct ještě celé 2 měsíce - tak dlouho bude trvat Váš přístup do skupiny.

 

Kolik kurz stojí?

Celé 2 týdny pod mým vedením Vás budou stát 2500,-Kč. 

A to je ode mě super výhodná nabídka! To je jen o malinko víc, než je cena mojí hodinové osobní konzultace a Vy se mnou budete moct pracovat celé 2 týdny!

 

Do kdy musím kurz zaplatit?

Platbu doporučuji provést ihned po odeslání přihlášky. A ani s přihláškou dlouho neotálejte, kurz není nafukovací! Chci mít čas se věnovat všem, kteří se aktivně zapojí a budou se chtít učit.

 

Nějaké další otázky?

Jestli ano, pak posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

 

tlacitko-fin
 

 

Co říkají absolventi našeho kurzu: 

 

 

 

reference-finance1

feference-finance3

 reference-finance2 

 

 

 

 

 

 

 

 

tlacitko-fin

 

 

 

Podívejte se na záznam z webináře na kterém podrobně vysvětluju jak si zhodnotíte Vaši situaci, jaké máte možnosti a taky se dozvíte ještě víc podrobností ke kurzu: https://youtu.be/li4FVkBsP00