Vytisknout

Příjemné hubnutí - kurz

Napsal Sindy dne .

 KURZ PRO TY, KDO CHTĚJÍ HUBNOUT

V POHODĚ A BEZ STRESU

27-28.4. 2019, Praha 1

 

Jedinečná přiležitost pro každého,

kdo si chce vytvořit vlastní způsob hubnutí,

nestresovat se, netrpět pocity viny a

užívat si život i s jídlem. 

 

   

 

Co můžete očekávat?

Patříte mezi věčně hubnoucí a máte spoustu pochybností, zda se Vám to vůbec někdy podaří?   Všechno začíná v hlavě a my Vám pomůžeme změnit Váš pohled, přístup, víru, emoce, návyky. Najdete tu nejlepší a fungující motivaci. Přestanete opakovat chyby.  Zbavíte se překážek a začnete věřit ve Váš úspěch! 

Naučíte se využívat ve svůj prospěch to, co už máte, tvořit si pozitivní afirmace a sugesce, které vám pomohou dosáhnout cíle. 

Budeme pracovat i se vztahem k sobě, k našemu tělu. Naučíme se i pár typů, jak ho odívat  tak aby to pomáhalo naší psychice atd.

Pomocí metody EFT a jiných funkčních principů jako vizualizace, zákon přitažlivosti atd. změníme svoje programy, týkající se tématu a naučíte se řešit  problémy souvisejícími s problematikou hubnutí - diety, přejídání, cvičení atd....

Je klinicky dokázáno, že pravidelné používání metody EFT znamená

 • zrychlení metabolismu
 • lepší zvládání stresu
 • zlepšení emočního zdraví
 • zrychlení procesu hubnutí  

Obsah kurzu

V tomto kurzu se naučíte jak používat základy metody EFT tak, abyste se zbavili vašich problémů se závislostí, abyste dosáhli své zdravého přístupu a pochopili, jak používat tuto jednoduchou a velmi efektivní techniku i v ostatních oblastech vašeho života.

V první části kurzu odhalíme všechno, co by mohlo bránit vašemu úspěchu. Zjistíme, jaký máte druh motivace.

Dále budeme pracovat s přítomností -  tedy identifikujeme druhy jídla, pocity, myšlenky a čas, které vedou k vašemu přejídání. Váš vztah k jídlu, vaše emoce a myšlenky spojené s představou jídla.

Zpracujeme důležité pocity a emoce jako je nedostatek, opuštění, ztráta, samota, prázdnota, úzkost, vina, strach, zlost, vztek

Identifikujeme vaše myšlenky, emoce a pocity týkající se vašeho těla a vašeho vztahu k němu

Dále budeme pracovat s budoucností – abyste neopakovali své chování z minulosti, cítili se šťastně a sebevědomě, byli na sebe, na svůj úspěch hrdí a cítili se ve svém novém, štíhlém těle pohodově.

Nakonec vás čeká práce s minulostí – nejprve společně zjistíme, kde jste se to naučili, kdo vás to naučil, kde jste si vytvořili strategii utěšování jídlem. Pak se těchto pocitů, myšlenek a emocí zbavíte technikou EFT. Zpracujeme vaše události a traumata z minulosti, která zajídáte, nebo vytěsňujete jídlem.

Síla a efekt skupinového ťukání jsou obrovské. Vytvoříte společným tématem, stejným cílem, přáním a společnou prací neskutečně silnou energii, ve které se vám bude báječně pracovat a která vás doslova požene dopředu.    

Témata v kurzu

 • noční přejídání a problémy s vlastním image 
 • práce s bažením po jídle
 • odstranění emocí způsobujících vaše přejídání 
 • sebesabotáž při hubnutí
 • nepřekonatelná chuť
 • jídlo jako přítel a odměna
 • jídlo jako rituál
 • odhalení příčin
 • co vaši závislosti udržuje

Co DÁL PO KURZU

Tento seminář je velmi intenzivní a jeho ukončením vaše práce na sobě zdaleka nebude u konce (ve většině případů). Získané vědomosti vám umožní se postupně vypořádat s celým zástupem negativních emocí způsobujících vám problémy.

NA CO SE PTÁTE

Jedná se o novou dietu?

Ne v žádném případě se nejedná o dietu. Já osobně nejsem velký příznivec diet. Jednak proto, že mám ráda jídlo. A za druhé hlavně proto, že kdykoli se rozhodnu držet dietu, nedělám celý den nic jiného než že myslím na jídlo. Doufám, že v tomhle mi dáte za pravdu.

A samozřejmě čím víc na jídlo myslím, tím víc mám chuť jíst a co následuje potom? To už určitě znáte.... nejdřív se snažím bojovat a pak si řeknu, že jedno/a.....stejně nic nezmění a že dietu začnu zítra. A pak jsem naštvaná, že se nedokážu ovládat a celý proces se opakuje znovu.

EFT vám pomůže odhalit a odstranit emoční problémy ukryté za nadváhou. Jakmile odstraníte všechny tyto důvody vaší nadváhy bude z vás nový člověk, takový který nemusí jíst proto, aby uspokojil svoje emoce.

Vždy jsem měla problémy s .... a moji rodinní příslušnici také, může mi EFT pomoct?

Ano. EFT vám pomůže překonat tyto vaše mentální programy a bloky, které jsou pravděpodobně příčinnou vašeho problému. 

Můžete mi zajistit, že se opravdu problému zbavím?

To je záludná otázka. odpověď je ano a ne... záleží na tom, jaká je bude vaše vůle se naučit a používat to co vás naučím. Pokud budete dodržovat tento program, mohu vám zaručit, že se zbavíte všech emocionálních problémů, které "udržovaly" váš problém.

EFT je nástroj, který vám pomůže změnit nejen vaši váhu, ale i váš život. Záleží jen na vás jak a jestli ho budete používat.

Tohle napsala jedna účastnice kurzu, která program používala na problém s nadváhou:

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za práci, kterou děláte, byla jsem u Vás na semináři na snižování váhy a podruhé na kurzu zvyšování sebevědomí. Prosadila jsem si doma čas jenom sama pro sebe, což bych nikdy dřív neudělala a ťukám a ťukám. A čím víc ťukám, tím víc je na co ťukat. Mám z toho velkou radost, ale snad větší mám z deseti kilogramů, které se mi podařilo díky ťukání dát dolů. Můžu říci, že je to opravdu o práci sama na sobě, ale fakt to funguje, to je až úžasné. Moc vás zdravím a děkuji.Zdena

Musím si kupovat nějaké produkty?

Ne, to v žádném případě, žádné dietní doplňky ani nic podobného neprodávám a s metodou nesouvisí. 

 

Kdy a kde:

27-28.4. 2019, Praha 1, U půjčovny 4, 10-17 hod. (s přestávkou na oběd :-o)

PRAHA 1, U PŮJČOVNY 4, zvonek KATAYAMA-EFT. Projděte průchodem do dvora a za průchodem hned doleva na schůdky do domu (nikoli do sklepa). Kancelář je 5 min. pěšky z Hlavního i Masarykova nádraží, přímo v centru Prahy u Jindřišské věže.  MAPA ZDE

 

Cena kurzu:

4.200 Kč - splatná v hotovosti na místě

 

Co řekli účastníci kurzu:

hub-ref

Ahoj, Sindy,
děkuji za informacemi nabitý a zároveň i zábavný seminář Příjemné hubnutí.
 
Za 14 dní mám dole 2 kg, a to mi přijde neuvěřitelné.
Někdo by se možná ušklíbl, že dvě kila jsou málo, ale pro mne je to zázrak,
vzhledem k tomu, že se moje váha nechtěla posunout cca 2 roky ani o kilo dolů...
a to jsem vyzkoušela všechny možné diety a různé druhy cvičení, a půsty atd.
 
Proto mi to přijde neuvěřitelné, potažmo když vezmu v potaz, že jím všechno a nic si neodpírám,
a spíše si dopřávám, co mám opravdu ráda.

Každopádně největší přínos Tvého semináře spatřuji v tom, že se mi neuvěřitelně osvobodila
moje hlava... Už nemusím řešit, co budu jíst, kolik toho budu jíst, kdy to budu jíst, jestli je to zdravé,
jestli je to tučné, jestli je to kalorické, nebo tzv. "prasárnička"..., zmizel ten chaos v hlavě..., prostě SVOBODA... :-D
 
A výsledkem toho, že jím všechno, a nic si neodpírám je i to, že už mě netrápí "chutě",
takové to..., něco bych si dala..., tohle taky zmizelo... protože vlastně můžu všechno... :-), nic není zakázané...
 
Moc děkuji ještě jednou za Tvůj přístup, Sindy, a za Tvou práci, kterou děláš.
Máš můj obdiv
S úctou
Andrea
seminář Příjemné hubnutí - duben 2017
 
 
Ahoj Sindy,
Andrea mi mluví z duše. Také si nic neodpírám a jím všechno. Netrhám rekordy v hubnutí, ale centimetr za centimetrem v pase mizí. Od konce ledna je to 9 cm (za 3 měsíce). Dodržuji co jsi nám doporučila a tak nějak si pomalinku hubnu. Musím se přiznat, ten pohyb, ten pohyb......... ten nedávám.
Moc děkuji za Tvůj zájem, za nové poznatky a nová videa. Hezký den....Pavlína
 

Ahoj Sindy,

Ja mam od ledna dole 7 kilo (3 měsíce), uz si toho pratele trochu vsimaji. Samozrejme, ze bych byla rada, kdyby to slo rychleji, ale jsem rada, ze hubnu tuk i vodu. Chodim se merit kazde 2 tydny. Jsem vdecna za kazde kilo a pokracuji stale, jak to jen jde. Hlavne to mam na pohodu, zadny stres, ani hlad. Diky moc za podporu a inspiraci. 

Marcela 

Ahoj Sindy,

mám úžasnou zprávu se kterou se chci podělit. Prošlo právě 50 dnů od kurzu Příjemné hubnutí a já jsem opět založil baterky do váhy. Těch 50 dnů však není hlavní důvod proč jsem to udělal. Hlavní důvod je ten, že včera jsem zkoušel kalhoty, které si dnes obléknu a zjistil jsem, že si dokážu obléknout všechny které mám. I ty, které ležely na samém spodku šatníku a žil jsem v tom, že už je nikdy neobleču. A když si představím, že dva měsíce dozadu jsem i ty největší zapnul jen s námahou, je to fantastický pocit. A co mi řekla váha?! "Zhubnutí 11,4 kg". To je to ÚŽASNÉ - doporučuji každému!!! Přeji Ti hezký den

Ludo

REFhubPAV

A tady je email od Pavlíny necelé 2 měsíce po kurzu:

Ahoj Sindy,
jsem na tom tak, že moje rifle kterým v lednu odpadl knoflík, rozjel se i zip, tak dnes je ze sebe svléknu i zapnuté. V pase mám o 4 cm méně.
Hodnocení kurzu.
Jsem opravdu ráda, že jsem mohla být účastníkem kurzu Příjemné hubnutí. Získala jsem jiný úhel pohledu na diety, pocity s jídlem, které prožívám a které jsem prožila. Také jsem zjistila, že jsem plná strachů a po tomto kurzu vím, že na sobě musím hóooodně pracovat. Moc děkuji za kurz. Pavlína

Dobrý večer pani Katayama! V sobotu jsem se zúčastnila kurzu Příjemné hubnutí.Chtěla bych Vám moc poděkovat.Za těch pár hodin jsem o sobě a své nadváze zjistila nezměrně víc,než za všechny kurzy hubnutí s lékařem,Stob obezitě a podobně.Konečně mám pocit,že s tím dokážu opravdu něco udělat.Mám toho plnou hlavu,před sebou manuál v ruce tužku a roztáčí se kolotoč otázek a odpovědí.Mysl opravdu reaguje,odpovídá a já jsem vtažená do světa,o kterém jsem sice věděla,že v mé hlavě existuje,ale neměla jsem k němu klíč.Navíc mám pocit,že když si nebudu vědět rady,mám se na koho obrátit.Ještě jedna věc,absolvovala jsem spoustu různých kurzů,masérských,reiki a pod.ale tentokrát jsem poprvé odcházela plná energie bez bolení hlavy,bez únavy a se skvělou náladou.Moc vás zdravím ještě jednou děkuji a těším se na některý další kurz.

Jitka Dobrovolná

Dobrý den, snažím se žít jako hraběnka.Ne pořád!Vysavač,plotna,nákupy atd.mě zůstaly,ale jinak ano.Vždycky když jím tak mě myšlenka na hraběnku samovolně a nenásilně koriguje co jím a kolik.Na kila to zatím není moc velký úbytek,ale tělo se opravdu mění a tvaruje.Ale hlavně se hodně změnil můj přístup k sobě.Brát svoje tělo jako partnera,přesto,ze vypadá jinak než bych si přála,je nesmírně osvobozující pocit a mluvit s ním, je objevná a docela dobrodružná cesta.A jak si odtˇukávám ty metráky nánosů co na sobě tahám,začínám vnímat hubnutí jako příjemný bonus,který bych mohla dostat k vyřešení daleko závažnějších problémů,které jsem začala tahat na světlo boží.Ano,člověk ví, že tam jsou,jenom je pohřbí co nejhlouběji a pak se diví,jak to že jsem tlustá, nemocná neúspěšná,všechno mě stojí tolik úsilí a výsledek nikde.A já tedˇzačínám výsledky vidět, věřte,že před měsícem bych takový dopis nenapsala.Možná jenom pro sebe,ale nikdy bych ho neposlala.Jsem moc ráda,že jsem vás mohla poznat a konečně jsem našla cestu,která je mě blízká a příjemná. Děkuju.

Jitka

Moje milé hubnutí, ano je tomu opravdu tak... Uběhl skoro měsíc od semináře se Sindy a já pozoruji změnu. Nevím sice jestli plním hubnoucí plán na kila, ale co vím určitě, že se měním. Mění se mi chutě, mění se mi postava, našla jsem si nového parťáka se kterým trávím hodně času a teď si ho dokonce zvu i na pokec. Ptáte se kdo to je? Přece moje tělesná schránka :-). Na co jsem ještě přišla? Cítit se jako hraběnka je fascinující, není to jen jídlu, stolování a pocitech, je to  také o chvíli, kterou věnuji sama sobě a srovnám si své myšlenky. Skoro každý den se vracím k manuálu a nacházím témata, která blokovala nebo blokují moje tělo, hubnutí, můj život. Věřím, že se "proťukám", "projím" k jinému světu a hlavně se vrátím sama k sobě. Jediné co mě chybí je občasný babinec, abycho mohla probrat "Jestli to dělám správně". Přesto děkuji Sindy, že vůbec se do příjemného hubnutí pustila a ukázala nový směr, těm které to zajímá. Přeji všem dámám i pánům úspěch....


Monika

Dobrý den Sindy,

byla jsem vychovávaná v pevných pravidlech a v tom, že co není vidět neexistuje. Proto na mě váš kurz působil poněkud exoticky. Jediné místo, kde jsem si celou dobu chtěla klepat, bylo čelo, protože jsem si říkala, že jsem blázen, když jsem do něčeho takového šla.
Pořád se mi ještě všechno usazuje v hlavě a někdy si připadám jak šnek, který opatrně vystrkuje růžky, ale když zjistí že se děje něco co nechápe, nebo má strach, tak je zase hezky rychle schová. Díky vám jsem se je naučila a pořád učím zastrkovat tak nějak pomaleji :) a to nemluvím jen o přístupu k jídlu. Na vaše doporučení jsem si koupila knížku Francouzky netloustnou, je v ní spousta hezkých rad a fajn receptů.
Poslední dobou si každý den tak nějak vychutnávám víc jak v jídle tak i v životě - Sindy děkuji moc

Katka
moje indiánské jméno bylo - Ta co vdechovala bochníky chleba :-))
moje indiánské jméno by bylo - Francouzská hraběnka :))
 
P.S. Určitě se uvidíme na EFT pro každého - tak moc jste mě nadchla

Dobrý večer,
děkuji za pozvání na webinář. Musím reagovat na tvůj email a reakce na kurz. Jsem sice ve fázi, kdy si na sebe zatím ještě podle svých představ neumím udělat čas, ale pracuji na tom. Pokud mi EFT nepomáhá teď přímo k hubnutí, pomáhá mi jinde a jinak. Musím ti poděkovat za kurz, atmosféru a vše, co jsme prožily a dozvěděly se o sobě o svých problémech atd. Ještě jednou děkuji, bylo to zajímavé, záživné a povzbuzující. Dál už hodně záleží na nás samotných. 

Iveta Mazgalová

Milá Sindy, děkuji za příjemný den u Vás, také se moc těším na březen - jsme s kamarádkou zapsané na víkendový kurz. Ubytování si zajistíme v blízkém hotelu. Bylo nám u Vás moc hezky, žijeme si jako hraběnky, ťukáme a ťukáme a kamarádka je o dost "placatější" a moc jí to sluší. Na mně zatím nic vidět není, ale věřím, že se dočkám. Cítím se dobře a ještě jednou zdůrazňuji, že nám bylo fajn. Mějte se hezky a přeji mnoho úspěchů, Gabriela.

Dobrý den. I když jsem byla ze začátku trochu skeptická, že mi přeci nějaké "ťukání" nemůže pomoci k tomu, abych zhubla, tak teď vidím, jak jsem se mýlila. Díky babinci a příběhů ostatních žen jsem zjistila, že moje problémy nejsou jenom moje, ale že se s tím potýkají i ostatní. Od našeho setkání jsme nesnědla ani jeden pytel chipsů - jen pár kousků - když si tělo řekne!! Už "nežeru porce jako chlap", ale opravdu se SNAŽÍM zmenšovat je na minimum.. Jsem překvapená sama ze sebe, jak se pomalu měním a hlavně, jak se mi chce se menit. Vyťukala jsem si slané hříchy-zatíkm úspěšně a světe div se, nikdy jsem nejedla sladké a teď pokaždé když jdu kolem dortíku, mám co dělat, abych si nějaký nekoupila, nebo dokonce neupekla :D Takže je na řadě vyťukat si sladké... Ale sportuju s větší chutí a hlavně častěji - jak jsem si slíbila! Pohled do zrdcadla už není tak odstrašující, i když jsem asi moc nezhubla, ale cítím se mnohem lépe!!! Asi jsem konečně přijala fakt, že jsem taková a že je na čase s tím něco udělat. A tak dělám... Myslím, že přihlášení na kurz mě nastartovala k nové etapě..
Moc Vám děkuji za otevření očí ;)

Mějte se krásně a ať se daří... Míša

 

STORNO PODMÍNKY

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši.

Můžete rovněž navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.

POKUD JSTE VŠE ČETLI, ZVÁŽILI A SOUHLASÍTE, 

ZDE JE VAŠE

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

OMEZENÝ POČET MÍST !!!

Závazná přihláška na 2 denní kurz PŘÍJEMNÉ HUBNUTÍ 27-28.4. 2019, Praha 1

Odesláním závazné objednávky stvrzujete storno podmínky. Vyplňte prosím JMÉNO, PŘÍJMENÍ, EMAIL A TELEFON:
captcha 
Děkuju a těším se na vás!!! Poskytnuté údaje buou použity Z. Katayama pouze za účelem kontaktování zákazníka. Podrobnosti o zpracování údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů

 vasvideokurzhubnuti

VIDEO KURZ HUBNUTÍ - ZDARMA :)

Zadejte email a dostanete videa a tipy na hubnutí :) Světoví odborníci boří vše, čemu se doposud věřilo! Zjistěte proč nehubnete i když jste zkusili už cokoli!
captcha 
Pokud video nepřijde obratem, mrkněte do spamu! P.S.Poskytnuté údaje buou použity Z. Katayama pouze za účelem kontaktování zákazníka. Podrobnosti o zpracování údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů.