TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK

BUT infoSTUD

 PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY  

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

BUT infoSTUD

Vytisknout

EFT profesionální soustředění

Napsal Zdena Katayama dne .

28.3.2019 - 31.3.2019

Benecko - pobyt s plnou penzí

UZAVÍRKA PŘIHLÁŠEK  28.2.2019

O čem to bude

Toto soustředění je určeno pro vážné zájemce o EFT terapeutickou práci s klienty nebo pro ty, kdo se chtějí v EFT stále zdokonalovat a prohlubovat své teoretické i praktické znalosti.

Během soustředění budeme opakovat, probírat případy, řešit vaše dotazy a samozřejmě se budete učit nové věci. 

Hlavní nové téma bude vedení klienta k jeho cíli - základy koučinku pro terapeuty. To je pro vás skvělá šance vytvořit si pro klienty "balíčky" například na hubnutí, dosahování pracovních cílů atd...

Kde a jak to bude

čtvrtek 28.3.2019 od 10 hod. - neděle 31.3.2019 do 13.30

Relax hotel Bara, Benecko 132 http://www.hotelbara.cz

Ubytování na 3 noci s plnou penzí. Plná penze začíná ve čtvrtek obědem a končí  v neděli snídaní. V ceně plné penze není pití. To se dá zakoupit na baru.

Kdo bude chtít přijet už ve středu večer, je to samozřejmě možné. 

Minimální počet  účastníků je 10 osob. 

Kdyby se nepřihlásil dostatečný počet osob, platby samozřejmě vrátíme.

Cena 

6300 Kč 

Záloha 1800 je splatná okamžitě po přihlášení, zbytek v hotovosti na místě. 

Doprava na Benecko

Autem je bezproblémový příjezd až k hotelu ( trasa od Prahy vede přes  Novou Paku, Jilemnici, Dolní Štěpanice, Benecko )

Vlakem nejlépe do Jilemnice a odsud autobusem na Benecko ( zastávka hotel Kubát )

Zastávky typu Dolní Štěpanice u Mostu, Křížovky atd. nebrat ! To je cca 8 km daleko :-).  Když nikomu nic nepojede, zajedeme pro něj i na tyto zastávky.

Autobusem nejlépe do Jilemnice a odsud  autobusem na Benecko ( zastávka hotel Kubát )

Z Prahy z ČM jede autobus 6.45 h, v Jilemnici je 8.50. Takže bych tam mohla poslat správce pro Ty, co dorazí tímto spojem. Jinak autobusy z Jilemnice - Benecko ( zast.hotel Kubát )  jedou jenom 7.30 h a potom až 11.40 h.

Je třeba počítat s tím, že hotel je v Krkonoších. To znamená, že i 28.3. bude nejspíš na Benecku sníh. Proto je nutné si ponechat zimní obutí na autech a hlavně na nohách :-). V současné době máme cca 2 metry sněhu a i když to je za 2 měsíce, nějaký tam jistě zbyde.

Storno podmínky a přihlášení

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 14-7 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 50% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 7dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 100% z částky kurzovného.

Při neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši.

Můžete rovněž navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.

Pro potvrzení zájmu o ubytování uhraďte prosím obratem po přihlášení zálohu ve výši 1.800,- Kč na účet číslo: 35-6389320287/0100.  Nezapomeňte uvést své jméno jako identifikátor, protože všichni hradí stejnou výši zálohy. Není tedy možné jinak identifikovat platbu !!!

POKUD JSTE VŠE ČETLI, ZVÁŽILI A SOUHLASÍTE, 

ZDE JE VAŠE

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

MIN. POČET ÚČASTNÍKŮ 10

 IHNED PO ODESLÁNÍ PŘIHLÁŠKY TI PŘIJDE NA E-MAIL POTVRZENÍ (SLEDUJ I SPAM)

Přihláška EFT soustředění

Vyplňte prosím JMÉNO, PŘÍJMENÍ, EMAIL A TELEFON (bez mezer):
captcha 
Děkuju, teším se, Sindy P.S. Vaše info jsou u mě samozřejmě v bezpečí!