PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Vytisknout

Kontinuální vzdělávání EFT terapeutů

Napsal Sindy dne .

EFT vzdělávání

CO JE KONTINUÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ?

Mnoho z vás se chce dál vzdělávat, potkávat...a k tomu máme KONTINUÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ.

Jde o pravidelné setkávání absolventů výcviku Terapeut energetické psychologie za účelem dalšího rozvoje terapeutických znalostí a praxe. Součástí každého setkání je výuka nové látky nebo opakovaní, práce ve dvojicích a  EFT supervize a mentoring - rozbor terapeutických případů, ukázky, videa... Supervize dává možnost sdílet, inspirovat se a učit se. 

 

11-12.3. NAROZENINOVÁ FINANČNÍ PÁRTY :)

 

ROZVRH: SO 10-18 (oběd 13-14.30), NE 9.30 - 16.30  (oběd 12.30-13.30)

 

MÍSTO: KOLÍN, KOMENSKÉHO 185 (700m od nádraží a asi 200m od obch.centra FUTURUM) 

https://www.firmy.cz/detail/362031-stredni-odborne-uciliste-strojirenske-kolin-kolin-iv.html

CENA: 2000 KČ, PLATBA V HOTOVOSTI NA MÍSTĚ

PŘIHLÁŠKA DOLE NA STRÁNCE

 

ZAPOMNĚLA JSEM NA NĚCO? MYSLÍM ŽE NE, ALE KDYBY, TAK PIŠTĚ NA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. DOPLNÍM, DÍKY! PAPA

REFERENCE

EFT vzdělání

STORNO PODMÍNKY

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši.

Můžete rovněž navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.

POKUD JSTE VŠE ČETLI, ZVÁŽILI A SOUHLASÍTE, 

ZDE JE VAŠE

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

sipka-cervena

 

NAROZENINY ...PRACHY, PENÍZE...

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatické zařazení do seznamu" and make sure the selected lists are enabled

Hlásíte se na kurz. Zapamatujte si prosím datum a uvidíme se na místě.V případě, že nevyplníte přihlášku kompletně nebudeme vás moci kontaktovat v případě potřeby...Vyplňte prosím JMÉNO, PŘÍJMENÍ, EMAIL A TELEFON (bez mezer):
captcha 
Děkuju, teším se, Sindy. P.S. Poskytnuté údaje buou použity Z. Katayama pouze za účelem kontaktování zákazníka. Podrobnosti o zpracování údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů.