MŠMT AKREDITOVANÉ CERTIFIKOVANÉ VZDĚLÁNÍ

panacekvzdelani

TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE

PSYCHOLOGIE ÚSPĚCHU A PROSPERITY

CERTIFIKOVANÉ ONLINE PROGRAMY

 

ZDRAVÉ SEBEVĚDOMÍ

ENERGETICKÝ DETOX

  • s garym
  • certifikat
  • consciousness
  • prednaska
  • sindy
  • tukani
  • blava

EFT MANUÁL ZDARMA

ZAČNĚTE NA SOBĚ PRACOVAT HNED!

Stáhněte si

EFT MANUÁL

ZDARMA

TIPY ZDARMA

Získejte ZDARMA výuková videa, EFT případy, tipy na osobní rozvoj...

PROFESIONÁLNÍ POMOC A OSOBNÍ ROZVOJ METODOU EFT

Od roku 2005 úspěšně pomáháme lidem v oblasti psychických a fyzických problémů a osobního rozvoje a poskytujeme profesionální akreditované vzdělání v energetické psychologii EFT.

Sindy Katayama, zakladatelka Institutu

Kniha a DVD o metodě EFT

         

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Vytisknout

Měření srdeční koherence a mozkových vln - video

Napsal Sindy dne .

Pokud se chystáte na víkendový kurz  tak tady máte malou ochutnávku toho, co vás čeká.

 "Exploring Consciousness with EFT"

Gary a Donna mi měří srdeční koherenci a mozkové vlny. Úžasná zkušenost, podívejte se sami ! Bylo to pro mě skvělé zjištění, že moje mysl je opravdu naladěná na Theta vlny, které jsou nejvhodnější na provádění léčení na podvědomé úrovni a že mám do Theta stavu i dobré spojení přes Alfa vlny. Jak říká Gary "hand shake with Divine" to je něco jako podat si ruku s božstvím...

Tak si říkám, jestli bych neměla zalézt někam do jeskyně a nedělat více léčení v nádherném stavu hlubokého transu, jako jsem to dělávala v Tokiu.... Kdybych se dlouho neozývala, víte kde mně hledat....

Další věci, které jsem se za tu chvíi s těmito odborníky naučila, je že podle toho, jaký jsme typ (kinestetický, auditivní nebo vizuelní - o tom se učíme ve výcviku TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE) máme i možnost napojení se na Alfa vlny a tím vytváření mostu do podvědomí, kde jsou uloženy i naše problémy. To je skvělá zkušenost a vhled pro práci s EFT.

Moc mě potěšila paní, která přišla na konzultaci měření a která mi řekla krásné věci a to, že moji práci sleduje od doby kdy jsem měla pořad na TV a chtěla si na mě sáhnout, to bylo moc milé a jsem za to VDĚČNÁ A TÍMTO JI  ZDRAVÍM A DĚKUJI, nestihla jsem se s ní rozloučit, což mě moc mrzí :(

Více se dozvíme na  tréninku, na který se moc těším!  


Komentáře   

 
0 #2 Sindy 2012-06-20 09:39
Paní Libuše, děkuji, že jste se ozvala. Moc mě mrzí, že jsem se nestihla rozloučit, když jsem se rozkoukala, už jste tam nebyla. Děkuju !!!
Citovat
 
 
0 #1 Libuše Vedlichová 2012-06-20 00:20
Milá Sindy, to já děkuji moc Vám za Vaši neúnavnou snahu pomáhat všem a díky tomu i naprosto neopakovatelnou atmosféru s Vámi, a vzácnými Gary a Donnou.Přála bych všem,kteří se setkají s vámi na víkendovém kurzu měření srdeční koherence,aby měli stejné pocity jako já dnes. :-)
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Vyřešené případy

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor 

 

Paní J.,která ležela v nemocnici pro hrozící předčasný porod a již probíhající kontrakce,byla v 7.měsíci těhotenství, mne zavolala , jestli bych jí pomohla.,byla strachy bez sebe,kapala jí infuse kvůli tomu ,že dítě nemá ,pokud se narodí nyní,dostatečně vyvinuté plíce.

Službu mající doktorka,souhlasila...

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor 

 

S kamarádkou Janou jsme už dříve pomocí metody EFT odstranily bolesti hlavy a ucpaný nos.
Ťukání jí připadalo legrační, ale když se jí nos po několika kolech postupně uvolnil, smála se překvapením a radostí, že může zase normálně dýchat.

Tentokrát za...

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor 

 

Mladá paní 37 let, vdaná za úspěšného dopravního letce, má dvě dcerky, žijí 3 roky v rodinném domě nedaleko Prahy. Paní pochází z Moravy a manžel ze Slovenska.

Ke mně přišla nejprve na reflexní terapii, ale během terapie vyplynulo na povrch, že paní...

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor 

 

Klient přišel s problémem, že ho trápí silný a nepříjemný zápach z úst, a to i přesto že velmi úzkostlivě pečuje o své zuby a mezizubní prostor. 


Pří našem rozhovoru jsem zjistila, že on sám ten pach necítí, ale ví to od jiných. Například...