• s garym
  • certifikat
  • consciousness
  • prednaska
  • sindy
  • tukani
  • blava

TIPY ZDARMA

Získejte ZDARMA výuková videa, EFT případy, tipy na osobní rozvoj...

PROFESIONÁLNÍ POMOC A OSOBNÍ ROZVOJ METODOU EFT

Od roku 2005 úspěšně pomáháme lidem v oblasti psychických a fyzických problémů a osobního rozvoje a poskytujeme profesionální akreditované vzdělání v energetické psychologii EFT.

Sindy Katayama, zakladatelka Institutu

Kniha a DVD o metodě EFT

         

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Vytisknout

Měření srdeční koherence a mozkových vln - video

Napsal Sindy dne .

Pokud se chystáte na víkendový kurz  tak tady máte malou ochutnávku toho, co vás čeká.

 "Exploring Consciousness with EFT"

Gary a Donna mi měří srdeční koherenci a mozkové vlny. Úžasná zkušenost, podívejte se sami ! Bylo to pro mě skvělé zjištění, že moje mysl je opravdu naladěná na Theta vlny, které jsou nejvhodnější na provádění léčení na podvědomé úrovni a že mám do Theta stavu i dobré spojení přes Alfa vlny. Jak říká Gary "hand shake with Divine" to je něco jako podat si ruku s božstvím...

Tak si říkám, jestli bych neměla zalézt někam do jeskyně a nedělat více léčení v nádherném stavu hlubokého transu, jako jsem to dělávala v Tokiu.... Kdybych se dlouho neozývala, víte kde mně hledat....

Další věci, které jsem se za tu chvíi s těmito odborníky naučila, je že podle toho, jaký jsme typ (kinestetický, auditivní nebo vizuelní - o tom se učíme ve výcviku TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE) máme i možnost napojení se na Alfa vlny a tím vytváření mostu do podvědomí, kde jsou uloženy i naše problémy. To je skvělá zkušenost a vhled pro práci s EFT.

Moc mě potěšila paní, která přišla na konzultaci měření a která mi řekla krásné věci a to, že moji práci sleduje od doby kdy jsem měla pořad na TV a chtěla si na mě sáhnout, to bylo moc milé a jsem za to VDĚČNÁ A TÍMTO JI  ZDRAVÍM A DĚKUJI, nestihla jsem se s ní rozloučit, což mě moc mrzí :(

Více se dozvíme na  tréninku, na který se moc těším!  


Komentáře   

 
0 #2 Sindy 2012-06-20 09:39
Paní Libuše, děkuji, že jste se ozvala. Moc mě mrzí, že jsem se nestihla rozloučit, když jsem se rozkoukala, už jste tam nebyla. Děkuju !!!
Citovat
 
 
0 #1 Libuše Vedlichová 2012-06-20 00:20
Milá Sindy, to já děkuji moc Vám za Vaši neúnavnou snahu pomáhat všem a díky tomu i naprosto neopakovatelnou atmosféru s Vámi, a vzácnými Gary a Donnou.Přála bych všem,kteří se setkají s vámi na víkendovém kurzu měření srdeční koherence,aby měli stejné pocity jako já dnes. :-)
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Vyřešené případy

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor

Druhý den, první části výcviku - kurzu jsem si zaskočil k taťkovi na oběd a během něho se mi zmínil, že ho bolí rameno a že ho nemůže ani zvednout, natož něco zvedat.

Rozpovídal se, přidalo se i zápěstí. Kouknul jsem na hodiny, zbývalo...

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor 

O pomoc s problémem mně požádala kamarádka. Prý si musí neustále trhat obočí a nemůže s tím přestat. 

Ptala jsem se, jaký že je to problém, neboť co vím, tak většina žen a dívek si obočí trhá.

„No jo, ale pinzetou a chtěně, ale já si...

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor 

Přišla za mnou paní (38let) s úzkostným strachem z rakoviny. Po úvodním rozhovoru jsme začaly odťukávat všechny zjištěné aspekty. (bylo jich mnoho, vybírám ty nejzásadnější)


- I přesto, že mám hrozný strach, že onemocním rakovinou, přijímám se a mám se ráda.
- I přesto,...

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor

Jedna klientka přišla s tím, že je alergická téměř na veškeré plody na zahradě. Alergie se jí začali projevovat asi před třinácti lety a neustále přibývaly další a další. Začalo to alergiemi na pyl trav a brzké jarní pyly.

„přesto, že jsem alergická na pyly,...