PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Vytisknout

EFT MANUÁL

Napsal Sindy dne .

S laskavým souhlasem tvůrce metody EFT pana Garyho Craiga, vám Institut energetické psychologie nabízí zdarma českou verzi EFT MANUÁLU. 

Bez zvláštního souhlasu G. Craiga není dovoleno používat kopii tohoto manuálu na jiných než těchto webových stránkách. 

Tento manuál není náhradou za kvalitní EFT terapii, ale často si díky němu i úplný laik dokáže pomoci od spousty problémů. Případný neúspěch je v 90% způsoben nesprávným použitím.

Děkuji našemu spolupracovníkovi panu Charlesi Severovi z Austrálie, který pro Institut energetické psychologie tento manuál přeložil. 

Audia a videa zmiňovaná v manuálu jsou k pouze v angličtině

a v současné době nejsou k dispozici.

Vyplňte svoji e-mailovou adresu a jméno. Na tuto adresu vám zašleme odkaz, na kterém si můžete stáhnout manuál. Pokud zaškrtnete novinky, budeme vám automaticky zasílat i naše novinky, zpravidla dvakrát měsíčně.

 

EFT MANUÁL ZDARMA

S laskavým souhlasem tvůrce metody EFT pana Garyho Craiga, vám nabízím zdarma českou verzi EFT MANUÁLU. Tento manuál není náhradou za kvalitní EFT terapii, ale často si díky němu i úplný laik dokáže pomoci od spousty problémů. Případný neúspěch je v 90% způsoben nesprávným použitím.Děkuji Charlesi Severovi, který pro nás tento manuál přeložil. AUDIA A VIDEA ZMIŇOVANÁ V MANUÁLU JSOU K POUZE V ANGLIČTINĚ A V SOUČASNÉ DOBĚ NEJSOU K DISPOZICI.
captcha 
Vyplňte požadované údaje a manuál vám zašleme na uvedenou adresu. P.S. Poskytnuté údaje buou použity Z. Katayama pouze za účelem kontaktování zákazníka. Podrobnosti o zpracování údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů.