PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Tipy a videa pro zdraví a úspěch

Vytisknout

To je "ujetý" aneb Co dokáže EFT?

Napsal Sindy dne .

Poslechněte si s čím vším EFT už pomohlo. Když jsem o EFT slyšela poprvé, říkala jsem si.... " Jó zase nějakej zázrak.....taková blbost, jak by tohle mohlo asi někomu pomoct!" Dlouho jsem o tomhle zázraku poslouchala a četla a pořád jsem byla skeptická. Pak jsem to jednoho dne i přes svůj skepticismus vyzkoušela.

Už je to skoro 10 let a EFT zázraky mi připadají normální. Jen když se zastavím a zamyslím se nad tím, je to trochu jako přemýšlet nad nekonečnem. Nikam to nevede.

A tak už radši nepřemýšlím, čím to je, že je tahle metoda tak funkční, jak to, že ťukání na hlavu zbaví někoho deprese, jiného postaví na nohy a třetímu rozjede byznys. Prostě to tak je. Jen si říkám, proč by to proboha někdo prostě nezkusil i když mu to připadá ujetý.

A jak je možný, že má někdo vážné problémy a  neudělá pro sebe něco, jen proto, že tomu nevěří i přesto, že by mu to mohlo změnit, mnohdy i zachránit život. Dnes mi jedna paní, která ze zvědavosti tuhle nesmyslnou hranici překročila na FB napsala: 

Když jsem shlédla Vaši přednášku na You Tube byla jsem zrovna "naložená" ve vaně protože mne hrozně bolela hlava. Dívala jsem se na Vaši názornou ukázku poklepávání, a poprvé z čirého pobavení sama sebe, jsem to na sobě vyzkoušela. Když jsem zjistila že bolest hlavy ustoupila, byla jsem unešná myšlenkou, kolika lidem bych mohla pomoci odstranit nebo při nejmenším utlumit jejich "trápení". Proto bych Vám chtěla poděkovat už jen za ten "kopanec" díky kterému jste mi vlila do žil energii pro posunutí sebe sama a svých cílů dál. Dala jste mi jediným videem motivaci, a to je obrovský dar za který Vám děkuji.

A já děkuji jí a doufám, že se nezlobí, že jsem to tady použila, a že vás, kteří stále stojíte za hranicí, překročíte svoje limity a rozhodnete se  :) 

Reference a ohlasy, které jsem dostala po zveřejnění tohoto článku:

Ahoj Sindy,

musím říct, že , když jsem se poprvé dostala na Tvé stránky EFT a četla dopisy a recenze těch, co absolvovali kurzy na institutu , tak jsem měla pocit, že to je to samé, jako Herbalife, spousta reklamy a stejně to nebude fungovat.Ale něco mi říkalo zkus to!

Dnes po absolvování kurzu Terapeut energetické psychologie a EFT, musím svá slova s pokorou vzít zpět a poděkovat těm, kteří tuto metodu vymysleli i těm, co ji šíří dál.

EFT, setkání s Tebou a lektorkou Haničkou i s lidmi na kurzu mi změnilo život a to zcela, obrátil se úplně naruby a to jen v to dobré. Můj život je teď snadnější, klidnější, jednodušší, pohodový.A takový bude i dál.

Přišla jsem do Kolína úplně rozhozená, skoro na dně psychických sil z práce, kde byla šikana nejhoršího kalibru, krachovalo mi manželství a syn se začal více věnovat marihuaně ve velkém a spěl k ,,lepším drogám" škola ho absolutně nezajímala. A já se mezi tím motala a motala a snažila se najít východisko.

Bála jsem se všeho, co bude v práci, že se mi rozpadne manželství a syn skončí na ulici. Doslova mne ovládl strach, bezmoc,lítost a beznaděj, měla jsem pocit, že tančím v bludném kruhu z jednoho peklíčka do druhého, do třetího a nikdy ten taneček přes 3 pekla neskončí.

V Kolíně na Tvém kurzu, jsem se naučila zase myslet a nepracovat jak robot, přestala jsem se bát a zjistila, že vše co si přeji a chci dokázat se mi daří,a to doslova na co sáhnu , se podaří. Ještě to není rok od toho, kdy jsem absolvovala kurz, ale změna obrovská.

 V práci jsem dala výpověď beze strachu, čím se uživím a kde vezmu peníze, manžel se začal ke mě chovat, jak na začátku našeho 30- ti letého manželství, je milý a pozorný a syn začal chodit do školy , drogy odešly někam jinam, protože úrodná půda u nás skončila.

 A mimo to, co jsem se naučila, jsem se tam hodně nasmála, legrace a humoru, tam bylo na každém setkání mnoho.

 Dnes již pracuji s lidmi , pomáhám jim od všech možných i nemožných problémů.

 A dokonce i má 75 - letá maminka se naučila, jak si pomoci od bolesti.

 říká:,, Vypadám jak blázen, když jdu se psem po ulici a začnu si odťukávat , ale je to jedno, blázen, neblázen, hlavně , že mě nohy nebolí."

Souhlasím s tím, co je napsáno na Tvých stránkách TO JE "UJETÝ" ANEB CO DOKÁŽE EFT

Tímto ještě jednou Ti děkuji a samozřejmě i ostatním, kteří na té proměně pracovali se mnou. Dnes už vím, že EFT funguje, úplně na vše , nač si člověk vzpomene a je to krásně ujetý. Rozhodně to zkuste a je fuk kolik Vám je, zda 20 nebo 60 let.

Přeji krásný sluníčkový den Magda Valclová.

........................................

 

Dobrý den,

před pár minutami jsem s Váma hovořila po telefonu o termínu prvního certifikovaného kurzu během příštího roku. Tak nějak jsem zjistila,že bych si nejspíš na sobě měla odťukat strach a nervozitu z telefonování!!

Úplně jsem Vám totiž zapomněla poděkovat za Vaše užásné stránky,informace a videa!! Už delší dobu přemýšlím o práci ve které bych mohla pomáhat lidem pomocí psychologie.

Vše začalo tím,že se ke mně úplnou náhodou(ony vlastně náhody neexistují) dostala knížka Tajemství a ta mě chytla tak,že jsem ve svém volném čase nedělala dobrého čtvrt roku nic jiného,než seděla nad knížkami a informacemi z prostředí "zákonu přitažlivosti".

Asi před měsícem jsem narazila na některá Vaše videa a tudíž i stránky a můžu Vám říct,že mě teď nejspíš mají všichni za pěknýho magora,protože "ťukám" všude a pořád. Kdokoliv se mnou prohodí pár slov,hned bych ho léčila a odstraňovala bloky.No zkrátka blázen.

Každopádně Vám velice děkuji,neboť během dvou týdnů se mi zlepšil pomocí eft život o 50% a zjišťuji,že zákon přitažlivosti je tak přesný,jak jej všude popisují. Ze zdravotních problémů zbyly jen vzpomínky,ve vztahu se můj přítel otočil a vidím ho teď ůplně jinak a hlavně jsem zjistila,že všechny chyby,které mi na něm vadili jsem zároveň dělala i já! a finance? dokázala jsem během jednoho týdne vydělat tolik,co jindy za celý měsíc!

Paní Zdeno,jste zázrak,který jsem si díky bohu přitáhla do života!  Ještě jednou Vám moc moc děkuji a těším se v lednu na shledání s Vámi!

 S pozdravem a přáním hezkého dne Jana Šteckerová,Olomouc

Vytisknout

Měření srdeční koherence a mozkových vln - video

Napsal Sindy dne .

Pokud se chystáte na víkendový kurz  tak tady máte malou ochutnávku toho, co vás čeká.

 "Exploring Consciousness with EFT"

Gary a Donna mi měří srdeční koherenci a mozkové vlny. Úžasná zkušenost, podívejte se sami ! Bylo to pro mě skvělé zjištění, že moje mysl je opravdu naladěná na Theta vlny, které jsou nejvhodnější na provádění léčení na podvědomé úrovni a že mám do Theta stavu i dobré spojení přes Alfa vlny. Jak říká Gary "hand shake with Divine" to je něco jako podat si ruku s božstvím...

Tak si říkám, jestli bych neměla zalézt někam do jeskyně a nedělat více léčení v nádherném stavu hlubokého transu, jako jsem to dělávala v Tokiu.... Kdybych se dlouho neozývala, víte kde mně hledat....

Další věci, které jsem se za tu chvíi s těmito odborníky naučila, je že podle toho, jaký jsme typ (kinestetický, auditivní nebo vizuelní - o tom se učíme ve výcviku TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE) máme i možnost napojení se na Alfa vlny a tím vytváření mostu do podvědomí, kde jsou uloženy i naše problémy. To je skvělá zkušenost a vhled pro práci s EFT.

Moc mě potěšila paní, která přišla na konzultaci měření a která mi řekla krásné věci a to, že moji práci sleduje od doby kdy jsem měla pořad na TV a chtěla si na mě sáhnout, to bylo moc milé a jsem za to VDĚČNÁ A TÍMTO JI  ZDRAVÍM A DĚKUJI, nestihla jsem se s ní rozloučit, což mě moc mrzí :(

Více se dozvíme na  tréninku, na který se moc těším!