TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK

BUT infoSTUD

 PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY  

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

BUT infoSTUD

Vytisknout

Kontinuální vzdělávání EFT terapeutů

Napsal Sindy dne .

EFT vzdělávání

O co jde?

Jde o pravidelné setkávání absolventů výcviku Terapeut energetické psychologie za účelem dalšího rozvoje terapeutických znalostí a praxe. Součástí každého setkání je výuka nové látky nebo opakovaní, práce ve dvojicích a  EFT supervize a mentoring - rozbor terapeutických případů, ukázky, videa... Supervize dává možnost sdílet, inspirovat se a učit se od kolegů. 

EFT vzdělání

Kdy a kde

12.1. 2019 ...a  dále pravidelně cca 1x za měsíc

 

U půjčovny 4, Praha 1, 10 - 18 hod.  i déle s klasickou přestávkou na oběd jako vždy, záleží jak moc se vám bude chtít se svými kolegy pracovat :D 

 

Cena

1000 Kč

Min. počet účastníků 10, max. 14

STORNO PODMÍNKY

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši.

Můžete rovněž navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.

POKUD JSTE VŠE ČETLI, ZVÁŽILI A SOUHLASÍTE, 

ZDE JE VAŠE

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

sipka-cervena

 

Přihláška kontinuální vzdělávání

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatické zařazení do seznamu" and make sure the selected lists are enabled

Hlásíte se na 1 den EFT supervize pro absolventy EFT terapeutického výcviku. Zapamatujte si prosím datum a uvidíme se na místě.V případě, že nevyplníte přihlášku kompletně nebudeme vás moci kontaktovat v případě potřeby!!! Vyplňte prosím JMÉNO, PŘÍJMENÍ, EMAIL A TELEFON (bez mezer):
captcha 
Děkuju, teším se, Sindy