PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Případ pokažené sportovní sezony

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor

 

Posledním třetím případem chci dokumentovat široké působení EFT a jeho výborné využití i v oblasti sportu.


Na dovolené se každoročně sektáváme s několika spřátelenými rodinami. Dcera jedné z kamarádek se jmenuje Lucka, je jí 17 let a několik let hraje vrcholově stolní tenis. V loňském roce skončila jako 6. nejlepší v republice. Tvrdě trénovala a její výkonnost se lepšila. Letos v létě byla ale Lucka smutná, stěžovala si, že se jí nedaří a v žebříčku spadla až na 8. místo.

Pověděla jsem jí o EFT a nabídla jí ťukání. Postupovaly jsme opět po časové ose. Nejdříve jsme řešily čerstvé zklamání z neúspěšné sezóny. Později jsme přešly na konkrétní prohrané zápasy, které způsobily, že si Lucka přestala věřit. Vyčistily jsem všechny negativní emoce spojené s uplynulou sezónou. Na závěr jsem provedly metodu volby. Lucka se rozhodla být úspěšná a postoupit na vytoužené mistroství Evropy.


Druhý den odjela domů na pravidelný trénink. Když se vrátila, zářila a hlásila, že jí trenér velice chválil. Řekl, že hraje jako vyměněná a že se její výkonnost zvedla minimálně o 50%. Před nedávnem chatovala s mým synem. Hlásila, že je pořád ve výborné formě a jde si za svým snem.


Milá Sindy,
moc děkuji za to, že provozuješ a propaguješ tuto „zázračnou“ léčivou metodu. V hlavní řadě ale děkuji za to, že EFT učíš další lidi a tím umožňuješ řetězovou reakci „zázraku“. I můj život byl „zázračně“ vyléčen a já mám pocit, že se můžu konečně volně nadýchnout a konečně začít žít. Tak ještě jednou za všechno děkuji.


S pozdravem Hanka Kliková